Witaj!
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: KarpajRise of Empires - Dyskusja

To nie jest trolling tylko wykorzystanie wlasnego kapitalu ciezko zarobionego w celach stricte rozrywkowych Big Grin
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
Odpowiedz

Już wiem kto gada te głupoty XD o tym że niby ja gdzieś twierdzę jaki to że mnie polityk. Stobek!
Doszły mnie słuchy że ktoś pisze takie pierdół, że niby ja takie rzeczy twierdzę teraz czy też wcześniej. I się chwalę niewiaodmo czym.

Wypraszam sobie, jedyną osobą która chwali moje dokonania polityczne jest Fall. Tak jak teraz, tak jak i w każdej innej kampanii. Ja nie mam czasu na politykę. Co każdy z moich sąsiadów bez wątpienia czuje.

Ale jak już czas miałem, to fajne akcje wychodziły.

Oczywiście że wysłałem im kasę by sobie powalczyli.
Ale bez najmniejszego problemu mogę znaleźć uzasadnienia polityczne!
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • fall.pl
Odpowiedz

Chidori ale ja to tylko tutaj tak napisalem. Wczesniej raczej nie poruszalem tego tematu a napewno nie na steam czy discord.
Trolling z hajsem! Wiedzialem! Krystian sie oburzal ze Vija mi daje hajs for fun to zle ale jak Chidori daje mu to dobrze;d Ja przynajmniej jestem obiektywny!
Odpowiedz

Kto bogatemu zabroni, ma kase to wysyla, moze wspierac kogokowiek i miec z drugiego planu wplyw na kazda wojne srajac kasa. To tez forma zabawy Smile
Odpowiedz

No niestety moj dochód wacha się ciągle na 4 i 2 miejscem. Jest sporo krajów o bardzo podobnych dochodzie. Jedynie rajoutana się wyłamuje z tego, ale ten kraj to ma najweiceij wszystkiego, i dodatkowo najlepszą jakość na świecie xD
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Helvi
Odpowiedz

Prostuję. Floty rajput ma mało. Aczkolwiek timura zatopil bo quality swoje daje.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
Odpowiedz

Smieszne to najpierw x osob przez x kampani flamuje jak ktos wysyla goldy czy jednostki z drugiego konca swiata bo trolling i nie fair, a teraz "dobra zabawa". Jakbym ja napisal ze to kampania probna to mozna od razu przybieglby Elros i Elas i paru innych a gdzie sa teraz? Czyli licz sie dobra zabawa? No to zobaczymy co zrobie smiesznego na nastepnej sesji :]
Odpowiedz

(Wczoraj, 09:30)Stobek napisał(a): Smieszne to najpierw x osob przez x kampani flamuje jak ktos wysyla goldy czy jednostki z drugiego konca swiata bo trolling i nie fair, a teraz "dobra zabawa". Jakbym ja napisal ze to kampania probna to mozna od razu przybieglby Elros i Elas i paru innych a gdzie sa teraz? Czyli licz sie dobra zabawa? No to zobaczymy co zrobie smiesznego na nastepnej sesji :]

Pozwalam Chidoriemu szastać hajsem na jakieś głupie wojny, myślisz, że mogę go krytykować? :/
"And as water has no constant form there are in war no constant conditions" Sun Tzu

#Munsterocentryzm

Druga osobowość Eldori, władcy Hiszpalii
Odpowiedz

To zabawne, że Chidori szasta ciężko zarobionymi Portugalskimi pieniędzmi.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
Odpowiedz

W tym momencie kampanii, jest już naturalne że polityka sięga dalej niż własna granica.
Na początku rozgrywki wygląda to dziwnie i głupio.

Natomiast wypraszam sobie, pieniądze które wysyłam są z Taryf, te od Elasa trzymam przy swoim serduszku :3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości