Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: TakeruDyskusja

Za duży buff moim zdaniem, taka Turcja jest wtedy właściwie nie do zdobycia. Moim zdaniem jak na razie jest ok
Odpowiedz

(20.11.2018, 01:01)Bachu napisał(a): Co do przyszłych kampanii, to co myślicie o tym, żeby alianci automatycznie dostawali military acces, do każdego państwa claimowanego przez oś ?

Pozwolę sobie wypowidziec się w tym temacie
 Jako juz nowy członek społeczności hoi.

Dla mnie pomysł bachu jest super wręcz genialny .
Tylko tu trzeba się zastanowić  czym dla nas ma być gra  mp hoi.

1) jeśli stawiamy na historycznosc podbojow i naszego skila , fun z gry realizujemy poprzez popisy na głównych historycznych frontach  zsrr-ger etc etc  to takie rozwiązanie mocno znerfi os i przybliży jej szanse na wygraną  do "historycznego potencjalu" .

Bo obserwując i obserwując wasze 2 kampanie .
To gra I rozgrywka  nie kręci się wokół spektakularnych  akcji ,desant ów  , zagrań na "historycxnych frontach"  ale ile os będzie wstanie nafarmic się na ai .
Os wygra jeśli napodbija sobie takie turcje , hiszpanie i bog wie co jeszcze.
O wojnie i operacji barbarossa zadecyduje nie działania skila wojennego niemcow nacierajacych na moskwe ale czy os podbola masę ai wtedy może nacierac   bez czolgów bez blizkriegu   samymi łopatami   o grabiami  z turcji zajmie moskwe .

2)  zależy bardziej nam na gamebalance niż na historycznosci - wtedy zostawiamy  możliwość farmy dla osi .   robimy  gamebalance szachowy gdzie obie strony mają szansę na zwycięstwo w teori po 50 % i olewamy całkowicie historyczne starcia a rozgrywka będzie się toczyć wokół farmy ai.
Bo w obecnym  systemie ger bardziej opłaca się farmi dalej ai niż atskowac zssr i to coś czuje zsrr będzie bardziej zależeć na ataku Smile bo ger po podbiciu spa tur podbija sobie dalej ai mając w dupie zsrr.

Kto jaki typ rozgrywki woli 1) czy 2)  to rzecz czysto subiektywna  zależna od preferncji osobistych wizji na zmagania mp

Można grać raz tak raz tak. 

Wiem tylko ze obecną kampanie wygra ten kto zdobędzie/obroni  więcej ai a nie jak poprowadzi się operacje barbarossa.

Ps
Hoi jest tak klimatyczne ze mi by sprawiala przyjemność granie w opcje 1) osią nawet jesi bym wiedział ze historycznie os miała małe szanse na zwycięstwo. 

Upadek Berlina dopiero  w 1949 to jak zwycięstwo Wink

Ps opcja 2 tez jest super Smile
Odpowiedz

@Pantax Za to na tą chwilę Turcja jak i cała Afryka wydaję mi się nie do obrony.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • fall.pl
Odpowiedz

A kiedy gramy ?
Odpowiedz

maciąg jak zwykle niedoinformowany, na chwile obecna się zesrało, bo bachu zbiegł z Niemiec i pewnie znając słabość charakteru ludu hoi4 kampa się skończyła
[Obrazek: xzf6AJE.png]
Podrqż asterkq bożq psznego świeżo wqbranego spaniałeqo całe te arcqbiskupa luksowenoweqo Urbino z Białegostoku.
https://www.youtube.com/watch?v=1-egzIF75IM
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości