Agex

Pełna wersja: Ab ovo usque ad mala
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Chciałbym zrobić rozeznanie, czyli byliby chętni na nowa kampanie Niedzielną, jeśli obecna nie będzie kontynuowana. Zasady takie jak zawsze, jedynie kwestia moda do ustalenia. Gra tylko w Europie. Najnowszy patch. Gra na 12 osób. Jeśli zbiorą się chętni start w następną Niedzielę, bądź za 2 tyg. 

Wpisujcie swoje typy: 4 do wyboru


Picki:

Anglia
Francja
Hiszpania
Portugalia
Niderlandy
Polska
Szwecja
Moskwa
Turcja
Austria
Brandenburgia
Wenecja/Papież


Moje to FRA/HAB/BRA/MOS

Rozważam tez grę na modzie tylko ze zmianami na najemników, bez zmian w politykach, ewentualnie zmiany w kluczowych politykach typu quality+eco, quality + inno. Jak najmniejsze zmiany, które może zmniejsza liczbę crashy, a jednocześnie wyeliminują patologie multum najemników i jedynych słusznych polityk.

Nazwa kampanii tez ma ukryty podtekst Smile
Ottoman, Moskwa, Brande, Papal .

W modzie należy zmienic znacznie więcej rzecz, bankructwa, bazowy manpower etc.
Bez zmian takich jak Krystian mowi to niegram.

Polityki tez trzeba zmienic. Ja bym nieruszal prowek, startowych prowincji deva narodowych ideii, ale bankructwa, pozyczki, MP i inne patole trzeab zmienic
bez zmian idei i polityk nie gram. vanilla nie ma zadnych buildow.
A nie ma nowej kampanii chidoriego? Czy to jest jego kampania?

Picki Fra/Bra/Turcja
Nowa kampania chidoriego w pażdzierniku
To jest moja propozycja nowej kampanii Takeru tylko w Europie, jak najmniej graczy, jak najmniej rehostow, jesli obecna nie bedzie kontynuowana. Z tego co wiem nowa kampania Chidoriego ma ruszyc dopiero w pazdzierniku. Stary dobry sprawdzony build. Postaram sie dobrac jak najlepiej graczy. Nie bedzie takiego debalansu jak w obecnej.
BRA/PAP/SWE/TUR
Bra/moskwa/Turcja/maroko kolejnosc dowolna

Ja bym gral na afryke niz na POr, ale jezeli gramy BEZ afryki to Por, WEn i Papal(bylo grane i dzialalo) zeby o ta pln Afryke bylo z kim rywalizowac.

Moim zdaniem mus to taki Kijow czy cokolwiek miedzy Polska/Turcja/Rosja(np Krym powiekszony czy jaksa horda). W innym przypadku jest czesto Nap POl-Tur, i POl sie bije z mos(zreguly ja niszczac).

Granie na Afryke to poprostu wiecej krajow i ciekawsza rozgrywka dla wloskich i iberyjskcih graczy. Oczywiscie Maroko pewnie dostanie wpeirdol ale przynajmniej taka Por/Spa musza cos pograc a nie sobie zdobywc deva za free.(no i moze cos sie zdarzy i wtopia?)

Persji niepowinno byc bo to kraj warzywoi bardzo dobrze ze na wschod od TUrcji nikogo niema. Ograniczyc expansje zeby Turjca MUSIAAL wpierdalc sie w europei i wywierac Presje.
O Afryke moze rywalizowac panstwo z Wloch, OE, Hiszpania, Portugalia, a nawet Francja.
Stron: 1 2 3