Agex

Pełna wersja: Łapkotrzymacze Zjednoczeni - zbieranie zainteresowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No temat mówi sam za siebie.

Pomysł w skrócie jest taki: gracze są zgrupowani w teamy (2 lub 3 osobowe). W jednym teamie jest jedna osoba odpowiedzialna za dyplo, reszta sobie po prostu szpila (bo większość czasu na pełnoprawne dyplo i tak nie ma, więc dla nich są sloty niedyplomacyjne).

Każdy sojusz dostaje region w którym ma się rozstawić przy pomocy custom nation - jaką strategie obierze to już absolutnie jego sprawa. Taki region to ~70 prowincji, każda po 11 deva (ogólnie wszystkie prowki tyle mają). Wolne przestrzenie wypełnione zostają losowymi custom nations AI.

Do tego jakiś mod z PI który ogarnia idee i polityki + małe mambo jambo z regionami handlowymi, bo pod koncept pasują po chuju, kilka mniejszych modyfikacji (np. wyłączenie bonusu dla marchii +5% dyscy +10% morale jeżeli marchią jest gracz) i tyle.

Potrzebna ilość graczy: 12 (2 graczy/team) lub 18 (3 graczy/team). Dodać więcej regionów to nie problem, ale nie wierze w więcej niż 12 graczy :p

Potencjalny start: październik
niech będzie
arcy sie zgłasza, na slot niedyplomatyczny
Zainteresowany po kampanii w Hoi'a miedzy jedną, a drugą próbą obalenia faszystowskich najeźdźców. Big Grin
Mogę.
Ja chętnie na niedyplomatyczny
Wstępnie bym sie zglosil jako rezerwowy Wink
[Obrazek: tenor.gif]
+1 na niedyplomatyczne
Cieszy mnie zainteresowanie Big Grin w takim razie widzimy się ponownie pod koniec września, gdzie pojawię się już z konkretnym pomysłem a nie konceptem i prawdziwą rekrutacją a nie badaniem zainteresowania Wink
Stron: 1 2