Agex

Pełna wersja: Luźne rozgrywki testowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko ciapeczki

Chciałbym troszkę luźno pograć w małym gronie (nawet głupie 3/4 osoby wliczając mnie stykną) coby sprawdzić w praniu troszkę moich pomysłów.
Pomysł jest taki, że siadamy sobie i gramy. Save'y można zachować i przy następnej sesji kontynuować, przy okazji zmieniając kraje pomiędzy graczami.
Można w sumie dołączyć w trakcie, czemu by nie?

Pierwszą "sesje" chciałbym rozegrać w piątek 05.10.2018 (czyli jutro xD) od godz 17/18 do max godz 21.
Więc chętnych prosiłbym tutaj o info czy jutro przyjdą i na którą godzine (a jeśli to nie 17 to czy będzie im przeszkadzać jakby dołączyli w trakcie)
Chciałbym nastawić się póki co na państwa lądowe, bo przyznam, że do sensownego grania morskim to przydałoby się mieć polityki Tongue ale w sumie zobaczymy w praniu. Na pewno nie chciałbym picków w stylu ENG, ale SPA, VEN czy inne DEN to w sumie spoko loko.

Link do moda
Idee
Póki co brak polityk (w ogóle), pojawią się jak skończę je wymyślać i klepne.

Inne zmiany:
Zmieniono techy na których wchodzą grupy idei na: 4, 6, 8, 11, 13, 16, 18, 20, 23, 25, 28, 30
AI ma zwiększoną szanse na wzięcie militarnych idei
Idee militarne można wziąć dopiero na 6 adm techu (efekt uboczny - militarne widać dopiero na 6)
Zwiększono ilość idei do odblokowania idei narodowej do czterech
Najemnicy kosztuja 100k (KTO PIERWSZY KUPI NAJEMNIKA WYGRYWA!!!!)
Usunięcie grupy idei zwraca wszystkie punkty (ot na wypadek wejścia po AI/innym graczu i jako zachęta do eksperymentowania, uprzejmie proszę o nie abusowanie i nie korzystania z tego w innej sytuacji niż zaraz po wejściu na państwo)

Konto usunięte

A' propos moda, to kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Na ludzki - Bachu będzie jak da rade
E.
Zapraszam o 18:00