Agex

Pełna wersja: Bonusy z misji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dodam do przemyslen na nastepna kampanie rozwiazanie stackowania bonusow z misji, ktore wprowadzili obecnie.

Wprowadzilbym zasade, ktora narzucalaby kazdemu panstwu zeby po wykonaniu celu misji musial kliknac od razu nagrode, a nie czekal z kliknieciem na kolejne bonusy, by zestackowac je wszystkie razem do kupy.

Czemu? Zeby uniknac wypaczonych sytuacji, w ktorych ktos odpala sobie wszystkie bonusy z misji + golden age + bierze advisora i nagle jego armia jest niepokonana na okres 15 lat czy ilus tam zamiast miec bonus na konkretny okres, zgodnie z zalozeniami misji ktora wypelniamy.
wyjebałbym wszystkie modyfikatory militarne (poza ew. generałami/admirałami) z misji i tyle Tongue
To jest jedna z opcji, wyrzucic morale, dyscypline, manpower itp itd.

Patrze przez pryzmat swojej osoby rzecz jasna i na konflikt Ang-Por i dopiero teraz zobaczylem, ze Elas moze dostac z niebios +20% morale i bonus do sailorsow z misji jesli zachomikowal, nic nie tracac na tym.
Tych bonusów militarnych jest tyle w grze najebane, że przydałoby się zczyścić z połowe rzeczy tak naprawdę, ale misje w obecnym wydaniu są strasznie meh. No bo taka FRA może dostać tyle claimów, że ja pierdole, CAS może zgarnąć od zasrania złota, a taki PAP pewnie nawet misji nie ma xD

Konto usunięte

Jednak każdy kraj musi mieć przez pierwsze 100 lat zachowaną jakąś swoją unikalność, która wynika z jego przeszłości, ale taka potęga morska Anglii, czy militarna Prus powinna być wynikiem wyboru odpowiednich idei, przez co każdy by miał możliwość zrobienia takiego państwa jakie mu pasuje do jego stylu i obecnej sytuacji.
Ale to nie jest kwestia "zachowania przeszłości" tylko "hej wrzuciliśmy misje tym państwom, potem zrobimy content packa dla państwa X, Y i Z i tam wpierdolimy milion misji byście wydali swoje ciężkozarobione dolany"

Konto usunięte

(26.10.2018, 11:47)Elas napisał(a): [ -> ]Ale to nie jest kwestia "zachowania przeszłości" tylko "hej wrzuciliśmy misje tym państwom, potem zrobimy content packa dla państwa X, Y i Z i tam wpierdolimy milion misji byście wydali swoje ciężkozarobione dolany"

Pisalem akurst odnośnie ideii narodowych, ktore moim zdaniem sa przesadzone, tym bardziej ze profesjonalizm i tradycja mogły by dosyć nieźle odwzorować elitarność, którą zależała by od tego jak ktoś zarzadza krajem.