Witaj!
Rejestracja


Archiwum Shoutboxa
avatar
zachodniorzymskiego*
avatar
Np mi próbowali wmówić jak grałem Bizancjum, że układ z HRE na mocy którego ustąpiłem bez walki z Rzymu a w zamian otrzymałem rękę córki cesarza wchodniorzymskiego i jego pomoc przeciw seldżukom był przeciwny roplejowi bo niby powinienem był być bardziej wrogi łacinnikom i nic z nimi nie zawierać mimo ryzyka zagłady państwa od seldżuków...
avatar
Jeśli chodzi o organizację i rzetelność to są w porządku goście ale jeśli chodzi o interpretację tego czym jest Roplej i co jest zgodne z realiami historycznymi to często bywają ignorantami a przy tym są uparci.
avatar
Ja się zapisałem do tej: grałem już z tymi ludźmi dwie kampanie. Mam do nich pewne zastrzeżenia, nawet poważne więc nie polecam, jedynie informuję jakbyś chciał zagrać mimo wszystko https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...t-25652080
avatar
Zagrałbym w jakąś kampe.
avatar
Takie manifestacje w normalnym społeczeństwie byłyby roznoszone na strzępy w kilka minut. Jestem miło zaskoczony, że wreszcie na wschodzie Polski znalazło się kilku ludzi czynu, którzy twardo powiedzieli NIE siłom ciemności.
avatar
Jak ktoś idzie manifestować upodobanie do grzechu wołającego o pomstę do nieba i otwarcie pluje tym w twarz wszystkim katolikom to musi się liczyć z pewnym ryzykiem, niby w Polsce jest 90% wyznawców tej religii. W praktyce może maksymalnie 5% no ale zawsze to coś.
avatar
skąd to
avatar
avatar
Dobra ja się już nie odzywam
avatar
avatar
Chcesz zarobić punkty?
avatar
Bachu
avatar
avatar
Moskal, myślę że Merkantylizm też powinien dawać Trade Efficiency i Goods Produced, tak jak Free Trade
avatar
Może tą Darią z fb sie zajmij skoro ona jako jedyna chciała odpowiadać na te zagadki xd
avatar
Jedna z niewielu rzeczy gdzie można się zgodzić z Krystianem xd
avatar
Zamiast ołtarzu to mogę dla ciebie ułożyć stos
avatar
avatar
Mi się wydaje, że poprostu mają w dupie chujowy contenr który potezny Saguaro tworzy xd


Wygenerowano w ciągu 113 ms (17.60% PHP / 82.40% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 10 / Obciążenie serwera: 0.14 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]