Witaj!
Ankieta: Kiedy gramy
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Środa
38.46%
5 38.46%
Poniedziałek
46.15%
6 46.15%
Inny termin(podać jaki)
15.38%
2 15.38%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Imperator-Bulbulator

Jak wiadomo w najbliższym czasie wychodzi nowa super gra od paradoxu, tradycyjnie więc powinna mieć ona swoją oficjalną kampanię. Gra zapewne okaże się klapą, a że lepiej rozczarowywać się w grupie niż samemu kampania ta jest praktycznie niezbędna.

Proponowane terminy gry to poniedziałek lub środa od 20 do 24, start 6 lub 8 maja. 

W trakcie poznawania gry powstaną jakieś tam proste zasady przeciw ekspolitom(wszystkich nie zablokujemy, ale próbować warto) i jeśli będzie to konieczne jakiś drobny mod zmieniający balans.

Chętnych proszę o zgłaszanie się i głos w ankiecie co do terminu.
Odpowiedz

[Obrazek: 7drHiqr.gif]
Odpowiedz

Ja proponuję nigdy
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  • Elros
Odpowiedz

Pantax nareszcie napisał coś mądrego.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

Ja chętnie termin dowolny
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
[-] The following 1 user Likes Takeru's post:
  • Bachu
Odpowiedz

(25.04.2019, 16:04)Pomek napisał(a): ....jeśli będzie to konieczne jakiś drobny mod zmieniający balans.

Ja rozumiem, że Paradox dotrzymał tradycji i w wielu aspektach jest gniot ale szczerze podziwiam chęci zawracania Wisły już na starcie.
GG 49408524
[-] The following 1 user Likes lysy's post:
  • Mac
Odpowiedz

Wy naprawdę wierzycie że wersja gry 1.0 Paradoxu nie będzie jednym wielkim desynchrem ?
[-] The following 1 user Likes Mac's post:
  • Elros
Odpowiedz

W stellaris 1.0 graliśmy.
Odpowiedz

fakt, Stellaris akurat działał od razu.
Ale nic 2 razy się nie zdarza Big Grin
Odpowiedz

(25.04.2019, 22:13)Mac napisał(a): Wy naprawdę wierzycie że wersja gry 1.0 Paradoxu nie będzie jednym wielkim desynchrem ?

Nie będzie. Multi w Imperatorze jest bardzo stabilne i o ile jakiś patch czegoś nie zjebie, to raczej nie ma się czym martwić.
Odpowiedz