Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: fall.plDyskusja

nie ma dyskusji to napisze tutaj

Super post STobka w dyplo Smile jak ja lubie tą jego imperialna butę Smile
znowu ściąga haracze Smile

oby tylko nie uciekł z tej kampanii jak mu nie będzie szło- to będziecie mieli barwną kampanie ze Stobkiem - bo barwności i imperialnej buty koloryzującej kampanie mu nie brakuje

Kilka zdań odnośnie Trieru i mojej bytności na tym kraju. Dziś spaliła się karta graficzna w moim staruszku. Trudno. Jako, że miałem hype, nie chciałem psuć zabawy innym i też uważałem, że sam zagram najlepiej to poleciałem do kafejki. Kiedyś już tam grałem w eu wiec szybkie patchowanie i jazda. Zagrałem cały jeden dzień. Grę wywaliło mi 12 nov i nie ruszyło juz więcej. Okazało się ze stanowisko obok ogląda stream z real-legia. Lag ogromny, pograne. Półtorej godziny, pierwsze w kampanii i najważniejsze (tu jak nigdzie indziej liczy się tempo zjadania aików), a na trierze ai. Potem reh na żądanie i dostałem arcego na suba. Trier był już do tylu, napisałem arcemu co jest moją strefa wpływów. Fakt zamieściłem w niej aachen. W następnym zdaniu napisałem mu kolejność podbijania mainz--->palatynat---> luksemburg wątpię by zdążył więcej. Elas podpuscil wiec arcego bo była mu potrzebna pomoc w wojnie z kleve (w sojuszu z aachen). Arcy anektowal aachen. Stobek go spacyfikowal. Potem mówią mi ze trzeba głosować za reforma. Kiedy ja juz nie lubię cesarza, mówię arcemu ze trollujemy i na reformę nie głosujemy, a na cesarza wybieramy Czechów (tylko trier na nich głosował). Posłuchałem trochę jak się ze mnie naigrują, z bezsilności i frustracji bo zrugalem arcego w międzyczasie. Potem wyszedłem. Ktoś poszedł na skargę do Chidoriego ze jestem toksyczny. Nooo powiem wam panowie, że hipokryzja mocno... ja za swoje zachowanie mogę przeprosić i przepraszam. Straciłem jednak czas, pieniądze i wypiłem trochę alkoholu, a jedyne co mnie od was spotkało to drwiny i pacyfikacja arcego bo nie wiedział ze anektuje wolne miasto. Także za udział w ebolli dziękuję. Za klimatyczna dyplomacje ukłony dla Elasa i Tuleva póki miał grać, fajnie się pisało. Jak mi dział "reklamy" nie wystawi wilczego biletu u Chidoriego to zemszcze się krwawo na Armenii Wink

Jakbym miał opisać te sesje jakoś sensownie to pasuje mi tu tylko hasło: festiwal spierdolenia, nie dość że praktycznie każdy płaci Stobkowi jakieś kwoty które sobie wymyślił bo niby czemu nie przez co Austria stawia już na początku w każdej prowincji budynki to jeszcze aż 5 geniuszy rzuca się do wojny ofensywnej na linii Hab-Lubeka na pomoc cesarzowi w tym cztery tzn Genua, Heinaut , Papal i Bawaria nie mają w tym praktycznie interesu(bo przecież ich interesem nie mogła w tym być chęć bycia bronionym przez cesarza bo dokładnie za to były z tego co mi wiadomo te wszystkie cesarzowe opłaty) i jedynie coś tam na słabości Lubeki do zyskania miało Hol. Serio nie ogarniam chyba sensu tej kampanii bo myślałem że ma tu być rywalizacja w cesarstwie między graczami a na tej sesji praktycznie wszyscy po prostu trzymali się z Habem za rączki będąc na każde jego skinienie, płacąc gdy wymaga, głosując tylko na niego itp. Niech ktoś mi zdradzi sekret którego widocznie nie dostrzegam, jaki taka gra ma dokładnie sens?

W życiu nie byłem tak bogaty:] wszedła technologia świątyn i od razu zbudowałem wszystkie :] a terz budynki do mP i jeszcze 2 forty!
PIOTREK!! SPECJANIE DLA CIEBIE TRZYMAM PALATYNAT

Jak bym grał to miałem płacić ale od pierwszego dnia szukać kogoś żeby siadł za stobka na cesarskim stołku. Bo to parodia jest xD

Granie przy Stobku to tragedia, zwłaszcza jak występuje z pozycji siły. Na 99% wole falla na sasiada bo gra w stulu eu2. Co nie zmienia faktu że stobek jest bardziej widowiskowy w swoim graniu. Tylko daje raka sasiadom

MOIM ZDANIEM KAMPANIA JEST SUPER FAJNA.
Uważam Pomek, że słabo zagrałeś dyplomatycznie. MIałeś czas wiedziałeś, że oczekuje jakichś nie małych sum od graczy, wystarczyło pogadać z paroma osobami, wesprzeć, obiecać/pomóc złote,a dałeś pobić Brande i anexować Trier...
Jeszcze się wygrażałeś, że jesteś nie do ruszenia aja niewiedzialem ile ta liga może wojska zrobić...To był pokaz siły.

Akurat pomek chciał bronić trier mimo iż nie mieliśmy żadnych umów. Mój wspaniały sojusznik z Munsteru się nie zdecydował. A szkoda bo pociągnął by ze sobą saxonie. A cesarz byłby w...

Brande to ja sam dałem podbić Sad

No i byłem święcie przekonany ze Andrzej to sub Tuleva i umowa wciaz są.

No to wina graczy, że nikt nie próbował zmontować koalicji przeciwko podatnikom z Wiednia i Rzymu. Bawarie stać, Bawaria dostała elektora, Bawaria jest zadowolona. Resztę napisałem w poście diplo.

(19.10.2016, 00:44)Stobek napisał(a): MOIM ZDANIEM KAMPANIA JEST SUPER FAJNA.
Uważam Pomek, że słabo zagrałeś dyplomatycznie. MIałeś czas wiedziałeś, że oczekuje jakichś nie małych sum od graczy, wystarczyło pogadać z paroma osobami, wesprzeć, obiecać/pomóc złote,a dałeś pobić Brande i anexować Trier...
Jeszcze się wygrażałeś, że jesteś nie do ruszenia aja niewiedzialem ile ta liga może wojska zrobić...To był pokaz siły.

A moim zdaniem jak ma to tak dalej wyglądać to równie dobrze mogę od razu zrezygnować bo EU4 to dla mnie gra gdzie powinno się rywalizować a nie taka w której wszyscy gracze trzymają się za rączki w kółku wzajemnej adoracji i jak się pisałem na tą kampanię to jednak miałem ciut inny obraz gry. Co do zaś tego że dałem pobić Brande i anexować Trier to tak jak pisał Piotrek chciałem Brande ratować ale sam byłem za słaby by to zrobić, Munster nie chciał i nawet gdybym do wojny wszedł z pomocą Brande to po prostu załatwiłbyś sobie jakieś condo od Papieża i tyle, Brande też chciałem pomóc, stałem właściwie na granicy 25k armii, wysłałem Tiomorowi sojusz i byłem gotowy do wojny dołączyć tyle że Tiomor popełnił błąd bo bez zawołania mnie zaatakował sam swoją armią wroga, dostał anihila i było praktycznie po wojnie. Z nikim innym nawet nie warto było o współpracy przeciwko cesarzowi rozmawiać co widać jasno po tym że reszta sama ci poleciała pomóc mnie bić.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości