Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Patch 1.19 w open becie

(15.11.2016, 09:37)Tulev napisał(a): Z fortami cofają się do 1.18 pod względem stref kontroli.

Akurat to mi się podobało, bo przynajmniej było dokładnie wiadomo co dany fort blokuje. I jakoś pasowała mi koncepcja, że fort broni danego regionu.
Odpowiedz

No problem w tym że właśnie nie wiadomo i jest dużo błędów z tym starym systemem.

Stobku, xenowi chodziło o to że koncepcyjnie są gorsze.
Odpowiedz

(15.11.2016, 10:03)Chidori napisał(a): No problem w tym że właśnie nie wiadomo i jest dużo błędów z tym starym systemem.

Stobku, xenowi chodziło o to że koncepcyjnie są gorsze.

Ja mowilem o becie 1.19. Forty strzegące regionów, które możesz sprawdzić na mapie to był dobry pomysł.

Ps: W sumie to nie wiem czy jest to w becie, bo nie grałem, ale wiem, że miało być :p
Odpowiedz

Ale nie działa tak jak zamierzali i skoro wracają do starego systemu to znaczy, że nie mają pojęcia jak sprawić by działało to dobrze.
Odpowiedz

Też uważam że to dobry pomysł ....., gdyby działał Big Grin
Odpowiedz

Aha. No to szkoda.
Odpowiedz

Jeśli wróci zabugowany stary sytem to nie wiem czy warto grać

z pantax em stoczyłeś my sobie wojnę z kampanii niedzielnej (chidori dał sejwa po kampanii)
Ja zagralem szwecja glaedra a pantax moja rosja
wojna trwała 30 lat i dalej trwa
Zdarzyło się 5 bugów który każdy wypaczal przebieg wojny (anihila z dupy po 100-150 k)
Honorowo ustaliliśmy ze po Bugu robilismy Rh do stycznia
ale wiadomo ze to w kampanii niemożliwe 3 razy buga miała swe 2 razy rus w przeróżnych niewyjaśnionych okolicznościach.

PS
wygrałem ta wojnę szwecja i rosja miała przemarsz przez Polskę
a wy się smieliscie jaka ta swe słaba - mówiłem dajcie mi ta imba swe a wygram z kazdym. Rus skończyło się mp po 30 latach wojny lol. Pewnie do całkowitego pokonania potrzebne by było 50 lat.
ale to tylko dlatego ze rus atakował. Osobiście uważam ze w wojnie swe vs rus kto atakował ten przegrywał. Swe tez nie miało szans pokonać rus w ofensywie

Ale wracając do meritum przegrał bym po pierwszym Bugu i anihila 150 k mimo że armią miała pol morale wtf

smutne to w late game wojny są wypaczone przez ten bug
i nie da się grać i walczyć

jeśli tak miały wyglądać wojny ze bug decydował kto wygrał to dobrze ze zakończyliśmy kampanie
Odpowiedz

Nowy system fortów po prostu nie działa.
Proszę:
https://eufigames.com/forum/threads/eu-i...ost-526964

W spoilerze macie pokazane co się odbywało. Forty de facto nie broniły nic.
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
Odpowiedz

Czyli pdox uwaza ze bugowanie i anihilowanie armii jest ok^^
Odpowiedz