Witaj!
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Drobny rebalans polityk pod MP

(14.11.2016, 17:18)pantax napisał(a): Wygląda ok, może jakaś polityka na 5 merców ? Np. Trade+ coś

Espionage + Quantity.

Trade nie chciałem przypakowywać z politykami wojskowymi z tego samego powodu co Economic. 
Są to dwie bardzo dobre idee w kwestii dochodu i niech takimi pozostaną Smile
Odpowiedz

Ogólnie zaczynam powoli spodziewać się nowej mety z Espionage. Ma zaskakująco dużo militarnych polityk teraz.
Odpowiedz

to fakt, z drugiej strony wczesniej była bezuzyteczna, brana tylko pod kawalerie.
Odpowiedz

Nie popadajmy z jednej skrajności w skrajność... To że była bezużyteczna nie oznacza, że teraz ma być op.
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
Odpowiedz

a wg. Ciebie jest op teraz ?, weźmiesz ją zawsze ?
Rozumiemy się tak ?, bierzesz idee która w sumie sama w sobie g... daje, tylko po to by mieć +10ICA z polityki ?
No ok, Twój wybór ...
Odpowiedz

10ICA, 10CCA, 10% fort defense, -1% army tradition decay?, bonusy do merców. Jest w czym wybierać. W dodatku za diplo, które czasem na siłę bywa władowywane (zależnie od kraju) w prowki?
Odpowiedz

tylko zauwaz ze do tego musisz wziac 5 roznych idei militarnych w tym arysto Big Grin
Odpowiedz

Wkoncu znalazłem czas na analizę tego co zaproponował maciu

widzę 2 must have :

1) inno + def niebezpieczne - bo osobiście uważam ze def to najlepsza idea militarna nie patrząc na polityki a Daliśmy jej największy bonus w postaci dyscypliny - nie laczyl bym jej nigdy z def .
i napewno znerfili do +3%
Wogle wywalił bym ta politykę dająca dyscyplinę.

2) ivfluence + def - znowu def !! +1 atri i jeszcze wzmacnianie fortów razem z ideą def to jest +3 atri !! Na każdej ziemi i to bez zimy to jest imba
to jest combo must have dla hre a w rękach veriego na habie uczyni kosmiczna imba i twierdze nie do zdobycia mając +3 % atri w kazdej proeincji

podsumowując - wywalił bym te buffy polityk dla najlepszej idei def.

a+1 atri zostawił bym tam gdzie było czyli influence + ilość

ps def + ivfluence jest tu obecnie kosmiczna imba i bonusem tylko dla hre
(Dla czech ? Smile )

Jak ja bym widział zmiany ?
Wywalił bym wszystkie imba polityki przez które się bierze idee
wszystkie +20 % "ca dysc i morale i wstawił tam pierdulki.

tak aby idee , polityki były jakimś dodatkiem a nie konstrukcyjna imba.

Ale zmienił bym też świat morskich idei - tez jest przesądzony jeśli chodzi o jakość
kto nie wezmie matrine/naval tez jest przegrany morsko

wiec wraz z nerfem ladowych polityk przydał by się nerf morski

będziemy mieli bardziej uniwersalne państwa.
Specjalizacja jest rzeczą która zabija strategie i stajemy się tylko wędrowcami jednej drogi ,morskiej lub ladowej
Odpowiedz

Poki co głosowanie poszło w strone wiekszych zmian, więc ja się wstrzymuje z dalszymi zmianami tutaj.

Żeby nie było, to co proponujesz Fall ma sens z grubsza, więc pewno bym się do tego zastosował w jakimś stopniu.
Odpowiedz

(18.11.2016, 14:04)Mac napisał(a): Poki co głosowanie poszło w strone wiekszych zmian, więc ja się wstrzymuje z dalszymi zmianami tutaj.

Żeby nie było, to co proponujesz Fall ma sens z grubsza, więc pewno bym się do tego zastosował w jakimś stopniu.

W takich sprawach zawsze wypowiadam się bez propagandy. 

Generalnie jak bysmy z tegi co zaproponowales wywalili te 2 polityki co w/w to reszta jest ok w mysl zadady ze polityki maja byc malo znaczacym dodatkiem - tak aby nie bylo patologi - biorę dana idee tylko dlatego ze ma Imba polityke

Odobiscie jakby ww poloityki byly zmienione to nawet na fra bralbym

Influ-> def  - inno   i mialbym  siec fortec 3 % atri kazda ! Nawet niezdajecie sobie sprawy jakie to straty przy obleganiu
Do tego narobil bym marchii  wszystkie podboje przez dyplo aneksjie
Miał najlepsza idee mil i + 5  % dysc

Dla mnie Nowe must have  dla regionu  hre , fra , wlochy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 67 ms (77.44% PHP / 22.56% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.08 / Zużycie pamięci: 6 MB
[Szczegóły]