Witaj!
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Drobny rebalans polityk pod MP

Wprowadziłem zmiany, uwzględniając sporo waszych komentarzy i moje przemyślenia.
Większość polityk zwiekszających jakość wojska dostały obniżone wartości.
Maritime straciło bonusy do floty w połączeniu z naval i offensive.
Diplomatic dostało 2 bonusy do ICA i jeden do floty.
Odpowiedz

dalej ta sama influence -> def -> inno
zmiana pod czechy i hre
absolutny sprzeciw

a to moze idee miltarne dla armi dac dla eksploracji w połaczeniu z inna ideą

indluence + def dalej imba i tylko dla "wybranych" z hre

juz wole starą imbę niz buffy "dla wybranych państw z hre"
Odpowiedz

Wole stare polityki. Nie chce mi się rozkminiać nowych na ostatnią chwilę.
Odpowiedz

ja ci mogę rozkminić rework macia

państwa w hre dostały ogromnrgo buffa
bo idee must have są z politykami influence , dyplo czyli tylko tam gdzie w hre opłaca sie brać

inno + def - najlepsze combo sprzeciw
morskie dalej pokrzywdzone bo zadko ktory z morskich bierze te najlepsze combo po reworku
Odpowiedz

A no to jak def must have na start to pasuje. Bo jako szwajcar to wezmę tak czy inaczej.
Odpowiedz

Ta polityka influ+def to jakies nie porozumenie, jest za mocna. Musze przyznac racje dla Falla po części
Zrobiłbym z niej -0,05 war exhastion zamiast 0,03 i myslei tak bylaby czesto brana w trakcie wojny.
Reszta jest ok.
Odpowiedz

Wy chyba piszecie o influ-def a nie inno.
Odpowiedz

Szczerze to ja nie widzę dlaczego influence miałoby być must have w hre czy to z tymi politykami Maca czy bez nich, prawdę powiedziawszy to moim zdaniem lepiej niż te grupę idei brać wydać te 2800 pkt na dev(zwłaszcza w Hre gdzie deva dużo nie ma przy tylu graczach) a jeszcze lepiej wziąć czy to trade czy espionage, ba nawet diplomatic widzę jako lepsze bo obniża koszt dyplo techu i pozwala brać więcej w pokoju od innych graczy. Def+Inno też nie jest jakimś wybitnie dobrym połączeniem imo i widzę znacznie lepsze wybory niż te dwie idee jako pierwsze na znacznej większości państw.
Generalnie to jakby nie patrzeć lepsze są te zmiany niż granie z tym co mamy obecnie lub bez polityk wcale w mojej opinii, wszystko w sumie jest lepsze niż męczenie po raz setny tego cholernego comba eco-quality-off-inno.
Odpowiedz

Influence + def za mocne.
Quality + espionage mogłoby być nieco mocniejsze (całe 5%?). Nawet z nowymi politykami, espionage dalej jest kupą.

(20.11.2016, 12:47)PiotrekEU napisał(a): Wole stare polityki. Nie chce mi się rozkminiać nowych na ostatnią chwilę.

Żal komentować...
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
Odpowiedz

Co do innovative - defensive zostawilbym ta polityke co byla. byla spoko. niewiem po co tam dyscypline dawac.
ewentualnie dyscypline 2% wrzucilbym wlasnie na miejce tego 20% CA co bylo i git.

TO te 2 zmiany (inflku-def i inno-def) i MOGE GLOSOWAC ZA.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 30 ms (52.25% PHP / 47.75% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.14 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]