Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyjaśnienie nowych mechanik

Czy ktoś mógłby się podjąć choć podstawowego omówienia nowych mechanik które powstały w ostatnich patchach? Chodzi głównie o ten nowy system techowania... bo nie każdy ma dostep do nowych patchy a jest np ciekawy... ja np widziałem ze sa tam jakies nowe przyciski np widziałem jakies presens in france i jak sie na to najedzie to sie pokazuja prowy z jakas kasa i devem ??????? no i jakis przycisk embrace cos z autonomia wtf? co trzeba o tym wiedziec zeby nie zlamić se gry no i jak jest cos jeszcze waznego to tez bym prosil o podstawowe choc omowienie...
Odpowiedz

Ktoś podobno powiedział, że istnieje szansa, że jesteś piekielnie dobrym trollem. Obstawiam, że jesteś trollem i Nas wkręcasz.
Troll 1:0
Odpowiedz

Odsyłam do tematu :

http://www.eu4wiki.com/Institutions
Odpowiedz

Prosze mi tu nie obrażać Darusia jednego z ostatnich z soli eufi! A co do przyjmowania ustrojów, to renesans zawsze wywala we Włoszech, kolonializm przeważnie w por, maunfaktury to w najbardziej zaawansowanym prowku etc, żeby przyjąć ustrój to potrzebujesz chyba żeby obecny był w 10% deva w twoim bantustanie północy, i im więcej masz deva niecywilizowanego, tym więcej płacisz za modernizacje kraju do najnowszego standardu. Przynajmniej tak mi się wydaje
Odpowiedz

Nie każdy ma dostęp do nowych patchy, wut? Daretti gra na piracie? Big Grin
Odpowiedz

Nie da się grać na piracie w Eu IV, gdy reszta graczy ma oryginały, testowano! Musiałby każdy grać na piracie, to nie ma problemu Tongue
Odpowiedz

Pewnie chodziło bardziej o niekupowanie DLC, ale akurat insytucje były zmianą za darmo. Jak 1.19 będzie mieć ostateczną formę to może napiszę poradniczek do tego patcha
Odpowiedz

Ma ktoś coś do poczytania o walce na morzu?
Odpowiedz

Manewr i jakość. Do usług.
“Bushido is realized in the presence of death.
This means choosing death whenever there is a choice between life and death.
There is no other reasoning.”
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 30 ms (52.29% PHP / 47.71% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 30 / Obciążenie serwera: 0.28 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]