Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: darettiPunktualni - Dyskusja

NIestety po tym co fall napisał w dyplo zanosi sie znowu na 400 lat simu i trzymanie sie za raczki...ehh Sad

Daruś, zdziwilo Cię to ?
Ja jeszcze nie myślę o kampanii a Fall już ma 400 letnie napy

Mnie to zastanawia że Ci wszyscy władcy tak chętnie z Fallem podpisuję te "akty przyjaźni"
Pewno dlatego że w każdej kolejnej kampanii dostaje przynajmniej jednego nowego za sąsiada i szybko go otumania, a wtedy pozostali nie mają wyboru.
Tutaj pewno ofiarą był Custo.

kurcze no liczyłem że fall bedzie chcial pokazac pazur ale z drugiej strony chyba chce isc w kolonie wiec troche go to usprawiedliwia... tylko zeby sasiedzi fra znowu sie nie zdziwili w 1600 roku ze fall na simie i wiecznych napach wyhodowal morsko ladowego ekonomiczno militarnego potwora na ktorego pol europy bedzie malo i trzeba bedzie konczyc kampe w 1700 roku bo nie bedzie sie wam chcialo grać...

Od tego jest Veri przzecież na habie by mu przeszkodzić.

Ja strzelam, że Anglia jest już po słowie z Habem i będzie wpierdol Big Grin

z tego co fall pisze w diplo mysle ze plan jest inny i wpierdol bedzie ale nie tego o ktorym myslisz ;]

Take prawodopodobnie nie odddaje 100 deva Francji, Hab ogłosił się księciem Burgundii, czyli kultury Francuskiej. Veritas chce jednoczyć HRE by razem realizować cele. Hajp Big Grin

wszyscy myslicie ze veri poskromi falla ale zapominacie ze ma na plecach maca ktory raczej nie uzna jego dominacji...do tego psycho xena na poludniu i chidoriego na wschodzie...

(14.11.2016, 18:55)Veritas napisał(a): Ty sie Daretti zajmij swoim podworkiem.

wlasnie to robie veri

Dareti już oficjalnie opanował hre. Pogodzić się s tym musisz Veri...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości