Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: darettiKampania w Vici2

czy ktoś byłby zainteresowany zagraniem kampy w vici 2? gra bardzo ciekawa skupiająca się na rozwoju gospodarczym i rywalizacji z tym związanej oraz dyplomacji....samej wojny jest mniej. Fall byłby zachwycony Big Grin  są jacyś chętni?
Odpowiedz

Swego czasu Victoria mi się bardzo podobała, dawno nie grałem ale mógłbym dołączyć gdyby miała ruszać jakaś kampania mp. Wątpię jednak byś znalazł graczy, ja nawet do Ck2 nie potrafiłem zebrać ekipy.
Odpowiedz

Wystarczyloby z 4 do 6...
Odpowiedz

Ze względu na niszczenie gry przez UK (a se wyślę korpus ekspedycyjny z Indii w wielkości miliona żołnierzy; a moje fabryki niechaj duszą industrializację świata i powodują że nikt poza mną nie ma rentownego przemysłu) trzeba byłoby wpierw znaleźć mod co tutaj coś robi i na nim się dopiero nauczyć grać w SP a dopiero potem próbować w MP.
Odpowiedz

Tzn myślę że można by zagrać na modzie jakimś aktualnie testuje te co lepsze bo podstawka jest daremna...
Odpowiedz

Chętnie zagram. Francją albo U ES end EJ! Tak jak mówicie, trzeba znaleźć jakiegoś dobrego moda balansującego. Jak czytam to, co pisze Moskal, to mnie wykręca Tongue

Z modów ja grałem tylko w Pop demand mod i pamiętam, że był fajny. Można grać bez Brytoli, ja nigdy nimi nie grałem ani się nimi nie zajmowałem. Rzeczywiście są OP.
Odpowiedz

Właśnie też gram w ten mod i na razie mie sie podoba...

Moskal mogłbyć napisać dokładniej z z tym uk jest nie tak?

No i czy można grać na edycji studenckiej?
Odpowiedz

Jest OP i w tej grze to mocno boli, a nawet jak im wywołasz 3 udane buty komunistów, to co najwyżej na 2 miejsce spadną xd
"And as water has no constant form there are in war no constant conditions" Sun Tzu

#Munsterocentryzm

Druga osobowość Eldori, władcy Hiszpalii
Odpowiedz

Cytat:no że jest op to rozumiem ale przez co...

Bo kontrolują 1/3 świata?

Cytat:No i czy można grać na edycji studenckiej?

Można, to jeszcze stary typ gry, sprzed łączenia wszystkiego ze steamem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości