Witaj!
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: "Elas"Dyskusja

[Obrazek: latest?cb=20151215152533]

KONSTANTYNOPOL JEST TURECKI!

Swoją drogą fajnie, że pojawią się takie ładne posty w dyplo Big Grin sam coś skrobnę w wolnej chwili Smile
"And as water has no constant form there are in war no constant conditions" Sun Tzu

#Munsterocentryzm

Druga osobowość Eldori, władcy Hiszpalii

Osmani nie zmienili nazwy Konstantynopola (Kostantiniyye). Zrobili to dopiero Kemaliści w 1930.

Dzięki za bardzo dobrą organizacje przy rehostach, pozwoliło nam to ugrać całkiem sporo jak na taki patch.

Sam się do tego przyczyniam i parę osób mnie uświadomiło o niskiej kulturze naszego teamspeaka. Postarajmy się ograniczyć przekleństwa i docinkidocinki następnym razem bo nawet możemy odstraszyć ludzi na streamie. To taka prośba, muszę zacząć od siebie Smile

Te płacze Maca robią sie nudne... Nie zrobił porządnego dyplo z Polską, Francją i Oe, a później się dziwi, że jest sam...
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen

(20.02.2017, 11:36)Mac napisał(a):

Widzieli, że okupujesz Hamburg to Cię zaatakowali, rzeczywiście może zbyt pochopnie. Ale przecież później proponowali Ci na Tsie łagodne warunki pokoju czyli tylko wyzwolenie Hamburga i Fryzji w zamian za obietnicę nie wbijania w HRE a Ty zamiast zaakceptować to się obraziłeś i straciłeś też Inflanty a teraz narzekasz na innych.

A co do poziomu niektórych ludzi jeśli chodzi o kulturę gry czy rozmów na Tsie to rzeczywiście zgodzę się, że kiedyś było lepiej.

(20.02.2017, 12:23)Tulev napisał(a): Te płacze Maca robią sie nudne... Nie zrobił porządnego dyplo z Polską, Francją i Oe, a później się dziwi, że jest sam...

Wiedziałem że bedziesz pierdolił głupoty. Tylko po chuja skoro nic nie wiesz ?
Zresztą podejrzewam że to Ty sam wymyśliłeś ten gang na mnie.

Andrzej, żadnych łagodnych warunków nie było nic mi o tym nie wiadomo. Ani żadnego info dlaczego atakują.
Poprosiłem o warunki pokoju, dostałem pokój za 100vp, więc nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło.

Maciu trendem jest od kilku kampanii, że hab twardo broni terenów hre. Zająłeś livionana trzeba było tam ugruntować pozycje a Ty uznałeś, że chcesz więcej to cię ukarał cesarz który na początku możliwość dzielenia i rządzenia poprostu ma i każdy może dostać taki wpierdol.

Veri co się stało w tej Anglii? Smile

(20.02.2017, 12:45)Mac napisał(a): Andrzej, żadnych łagodnych warunków nie było nic mi o tym nie wiadomo. Ani żadnego info dlaczego atakują.
Poprosiłem o warunki pokoju, dostałem pokój za 100vp, więc nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło.

Na Tsie Take cały czas próbował z tobą rozmawiać przed wysłaniem warunków pokoju w grze bo warunkiem ich złagodzenia było uzyskanie od Ciebie obietnicy nie wchodzenia w HRE. Wszyscy to słyszeli. Ty nie reagowałeś na próby negocjacji więc Take, co jest zupełnie zrozumiałe, w końcu polecił Dreamerowi by ten jednak wysłał pokój za maksymalny warscore. Albo miałeś go zmutowanego albo świadomie teraz strugasz wariata. A powód wojny był znany od początku, okupowałeś Hamburg i Cesarz uznał, że zamierzasz wchodzić w HRE.

Przecież Maciu zawsze robi z siebie wariata po przegranej wojnie.
I jak zawsze jest jedynym który nic nie wie o niczym, o czym nawet ja wiem bez grania w kampanii Tongue
Znaczy wie, ale duma nie pozwoliła mu zgodzić się na te łagodniejsze warunki, wiec teraz udaje że nic o nich nie wiedział Wink

(20.02.2017, 12:50)Krystian napisał(a): Maciu trendem jest od kilku kampanii, że hab twardo broni terenów hre. Zająłeś livionana trzeba było tam ugruntować pozycje a Ty uznałeś, że chcesz więcej to cię ukarał cesarz który na początku możliwość dzielenia i rządzenia poprostu ma i każdy może dostać taki wpierdol.

Veri co się stało w tej Anglii? Smile

Powtórze, NIE ZAJĄŁEM NIC W HRE.
Podbijałem lubeke dla kasy (i dla zmuszenia Rygi do poddania)

(20.02.2017, 12:54)Andrzej napisał(a):
(20.02.2017, 12:45)Mac napisał(a): Andrzej, żadnych łagodnych warunków nie było nic mi o tym nie wiadomo. Ani żadnego info dlaczego atakują.

Na Tsie Take cały czas próbował z tobą rozmawiać przed wysłaniem warunków pokoju w grze bo warunkiem ich złagodzenia było uzyskanie od Ciebie obietnicy nie wchodzenia w HRE. Wszyscy to słyszeli. Ty nie reagowałeś na próby negocjacji więc Take, co jest zupełnie zrozumiałe, w końcu polecił Dreamerowi by ten jednak wysłał pokój za maksymalny warscore. Albo miałeś go zmutowanego albo świadomie teraz strugasz wariata. A powód wojny był znany od początku, okupowałeś Hamburg i Cesarz uznał, że zamierzasz wchodzić w HRE.

Nic mi o tym nie wiadomo. Widocznie prowadząc wojnę nie słyszałem.
Poprosiłem o warunki pokoju i nie przypominam sobie żeby Take cokolwiek mówił. Słyszałem tylko jakieś debaty między gangerami na temat tego co mi zabrać i co tam mi jeszcze można wyzwolić (w planie była Fryzja i Holsztyn ale się nie dało silnikowo).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości