Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt Legion XIV

No ale moj nick to Rutherfrodo, nie Frodo. Ja rozumien skracać to na ts czy gg. Jednak w rozpoczęciu chciał bym całość! Tongue
Odpowiedz

No co za imperialistyczna marudaWink
PoprawioneSmile
GG 49408524
Odpowiedz

Siema,

Chciałbym dołączyć się do ekipy do gry Smile Co potrzebuję ?? Jaką wersję gry ? Dawno nie grałem i chcę odświeżyć moje doświadczenie z HOI Smile

Pozdro
Odpowiedz

Wersja moda na którym gramy jest w pierwszym poście. Poza tym potrzebujesz jeszcze Hamachi do gry sieciowej. Opcjonalnie Team Speak żeby konwersować w trakcie gry oraz aby być na bieżąco stare poczciwe GG aby dołączyć do naszej konferencji. Mój numer jest poniżej w sygnaturze.
GG 49408524
Odpowiedz

Ok, ogarnę się z tym. Tylko pozostaje kwestia do potwierdzenia jakim krajem mogę zagrać tak bym mógł pograć znośnie. Zaznaczam, że nie dawno nie grałem a widzę, że poniektóre kraje mają bonus do IC +10 % z projektu na starcie Smile
Druga sprawa, dokładna data i godzina startu ? Pojawię się z godzinę wcześniej i wszystko poustawiam.
Odpowiedz

Start najbliższy czwartek po 21:30. Na konfie na GG będzie reszta info. Na pewno kilka osób będzie obecna już od 20, więc doradzą co i jak. Najważniejsze, żebyś zainstalował sobie hamachi bo to chwile zajmuje, gdy człowiek tam loguje się. TS to już przy tym formalność. W pierwszym poście jest link do moda. Warto go ściągnąć i uruchomić 2 razy. Oszczędzi to czasu w czwartek, nawet gdyby pojawil sie na ostatnia chwile jakis hotfix.
GG 49408524
Odpowiedz

Najbliższa sesja odbędzie się w środę, 20 września od 21:30. Została zgłoszona propozycja aby pograć dłużej, gdyż kolejny raz w związku z absencją vonRee, zagramy w październiku.
GG 49408524
Odpowiedz

Po wczorajszej sesji przyznaję, że pomyliłem się co do oceny ilości energii na rynku. Pocieszeniem jest to, że osobom które testowały moda, także to umknęło. Postanowiłem zrezygnować z pomysłu dopisywania w sejwie każdemu dwa-trzy poziomy (10-15%) do technologii od energii, gdyż moja pierwsza taka próba skończyła się bzdurą. Otóż dwa lvl dla każdego państwa w grze, od Luxemburga po ZSRR nie zniwelował deficytu na rynku. Dodanie trzech poziomów sprawiło, że była nadwyżka ale nie taka jak w vanilli. Prawdopodobnie gdy kolejny raz większość zmieniłaby prawa, znowu byłby minus na rynku. W tej sytuacji konieczna będzie podmiana plików.

Prawdopodobnie winę ponosił budynek od konwersji energii na ropę naftową. Nie wiem dlaczego ale już mniejsza o to.
Zamiast budynku od konwersji w tym samym miejscu znajdzie się budynek kopalni:

Koszt i czas wynoszą 1, tak aby ponownie energia walała się wszędzie i każdy mógł kupić albo zbudować sobie co trzeba. Przeglądając wczoraj sejwa, pod kątem zmian o których wspominałem na początku posta widziałem, że większość odpuściła sobie robienie technologii od surowców. Aby umożliwić każdemu budowę nowego budynku, każdemu uczestnikowi kampanii, dodam w sejwie jeden poziom do technologii, która go aktywuje. Póki co zostawiłem przywiązanie do oil_refinning, aby nie grzebać w pliku do technologii. Jeśli podczepienie do coal_processing_technologies nie zaburzy gry to tam powinno to wylądować. Jeśli nie będzie mi działać myślę, że nie będziecie płakać za darmową technologią od rafinacji.

Oprócz samego pliku z budynkami, poprawić muszę jeden plik lokalizacyjny aby wszystko wyświetlało się ładnie .
Po za konkursem naprawię byka, którego przeoczyłem z grafikami od nowych budynków. Złapałem się na tym gdy zobaczyłem w wywiadzie, że Frodo robi reaktor a to jednak jest fabryka do rzadkich.

Reasumując, zmiany dotkną na pewno 2 pliki plus naprawa tych kilku grafik.
GG 49408524
Odpowiedz

Ministerstwo Propagandy Legionu ustaliło termin kolejnej sesji na najbliższy czwartek, 5 października, od 19:30.

W ramach przypomnienia, rozwiązanie problemu z energią zapewnia hotfix, do pobrania tutaj:
https://www.dropbox.com/s/cttihzaa4v7g6s...a.rar?dl=0

oraz zmodyfikowany zapis gry z 1 stycznia 1937.
https://www.dropbox.com/s/19iw56s695hgs7...a.rar?dl=0

Proszę aby każdy upewnił się, że otrzymał darmowy 1 lvl technologii "konwersja energii na ropę", tak aby była możliwość budowania budynku do energii.
GG 49408524
Odpowiedz

Kolejna sesja odbędzie się we wtorek 17 października.
Uprasza się wszystkich legionistów o robienie interesujących screenów i podrzucanie ich tym osobom, które piszą AARSmile
GG 49408524
Odpowiedz