Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: VeritasDyskusja

Widze ze kazdy ma inne zdanie. Dla jednych problemem sa crashe, dla innych gracze. Moim zdaniem problem jest techniczny. Jeden gracz wypada, inny go zajmuje.

Z szacunku dla graczy ktorzy przychodza na sesje, nie spozniaja sie i chca grac kontynowal bym dalej kampanie, sprobowac zagrac chociaz 1-2 sesje jeszcze i zobaczyc jak to pojdzie. Nie ukrywajmy ze poprzednia Krystianowa kampania tez sie skonczyla, przez defetyzm niektorych graczy " nie chce mi sie grac", "kiedy konczymy" i trolling tym, ktorym nie poszlo np Karpaj. Spokojnie moglismy kontynuowac tamta kampanie. Dlatego czemu przez 3-4 graczy i kolejnych, ktorzy rezygnuja, ma tracic 16-17 tych, ktorzy chca grac? Nie bardzo rozumiem to podejscie. W Azji nie ma Khmeru, nie ma Songa, nie ma Gujaratu, ale sa nowe jeszcze wieksze Imperia i rywalizacja miedzy nimi.

Veri wszystko pięknie ładnie . Ale crashe jak były tak dalej są i uniemożliwiają "przyjemna normalna " grę . Nie chce siać defetyzmu ale to już masochizm gra z tymi rh

Stobek odmówil uczestnictwa w następnych sesjach. Cała azja jest rozwalona.

Podejrzana sprawa, że jak każdy był zmobilizowany do wywalania GFX i wyłączania firewalla, a także obniżenia grafiki to wszystko śmigało i nie mieliśmy rehostów i nagle się z powrotem pojawiają zupełnie bez jakiejkolwiek racjonalnej przyczyny Smile

Dodatkowo proponowałbym Tiomora jako hosta na następną sesję, pod jego wodzą graliśmy chwilkę na 3 bez problemu w poniedziałkowej. ; )

Moim zdaniem ktoś olewa te GFX, bo mu się albo nie chce, albo zapomina, albo uważa, że nie jest współwinny, jeśli kogoś wyrzuci (to samo z firewallem czy antywirusem)

A samo wychodzenie graczy to faktycznie zmora, bo psuje troszkę układankę. Jeszcze rozumiem, gdy rezygnuje gracz, bo ma powód - Elas, Glaedr.

No, ale taki Maciu? .. ..
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 

Powodów jest wiele, różnym osobą doskwiera coś innego w tej kampanii. Powody są zrozumiałe, i nie mam zamiaru ich ignorować. Kim bym był by zadowalać dwie-trzy osoby (w tym także siebie) kosztem innych?

Kampania Krystiana z góry była obarczona ciężarem zakończenia jej wraz z nowym dlc, i zakończeniem przygotowywania nowej kampanii. O czym ci wielokrotnie pisałem.

Zmiana host nie ma tu nic do rzeczy, wielokrotnie sprawdzone. Glaedr akurat nie odszedł w chwale, grał uparcie i bez perspektyw. Jedyny kto miał powodu by odejść to Elas, + frodo który dostał moje błogosławieństwo.

Prawda jest raka że z crashami jesteśmy w stanie wygrać, ale z powodu stanu kampanii nie mam siły o to walczyć. 

A przynajmniej wy mi jej nie dajecie.

Zgadzam się z take
Ze prawdopodobnie ktos lub nawet kilka osób zaczęło olewac usuwanie gFX i wyłączanie fire Wall

Chidori - doceniam optymizm i heroizmu w walce z rakiem crashowania
Ale jak widać to jest rak złośliwy i ma przerzuty co pokazała wczorajsza sesja

Niestety Sad

Nie dziwię się, że Chidori stracił wolę walki, skoro jakieś Stobki i inni "weterani" zapowiedzieli rq.

Chciałbym jedynie zauważyć, że Gfx nie miały żadnego wpływu na start o 21.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"

Bez crashy w 3 godz to można ugrać nawet 30 lat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości