Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: AndrzejCharlemagne

[Obrazek: bc19c190ef155efb801bc1d2e66e929d.jpg]

Termin: Niedziela 20.00

Start: 22.10.2017

Data startowa: Early Middle Ages (769) - Sejw został mocno zmodyfikowany, jest to historia alternatywna.

SAVE PO VII SESJI:  >>LINK<<

Regulamin:

1. Zakaz używania spisków do morderstw osób należących do dynastii i rodziny innych graczy.
4. W wypadku poddania się należy od razu zaakceptować pokój.
5. Nadanie niepodległości innemu graczowi może się odbyć tylko za jego zgodą.
6. Zakaz przetrzymywania wynajętych Zakonów religijnych i ich wasalizacji.
7. Zakaz bezpodstawnego (nabijającego tyranię) odbierania tytułów graczowi - wasalowi.
8. Ziemie uzyskane w dużych wojnach religijnych (krucjatach) należy wyzwolić jako niepodległe.
9. Zakaz wasalizacji całych królestw spoza naszego de iure przez wykorzystanie claimanta.
10. Stworzenie nowego imperium jest możliwe tylko jeśli nie ma innego cesarstwa z naszej religii.
11. Wyzwanie na pojedynek wobec członka dynastii i rodziny gracza może zostać rzucone tylko za jego zgodą.
13. Zakaz składania hołdów władcom, którzy nie są zwierzchnikami de iure kraju gracza.
14. Zaproszenie na dwór potomka aktualnej postaci innego gracza może się odbyć tylko za jego zgodą.
15. Należy tworzyć wszystkie możliwe tytuły książęce.
16. Zakaz niszczenia tytułów posiadających tereny de iure. Wyjątkiem jest Cesarz, który może niszczyć tytuły królewskie.
17. W wypadku nieobecności gracza jego kraj objęty jest protekcją na okres jednej sesji.
18. W czasie próby aresztowania gracza należy mieć wojska rozpuszczone tak jak przed wypowiedzeniem wojny.
19. Sojusznik gracza w chwili dołączenia do jego ofensywnej wojny nie może mieć zmobilizowanych wojsk.

Ustawienia gry:

Granice ekspansji:

Wstępne rozstawienie:

1. Flandria - Take

2. Gaskonia (de Vasconia) - Gasparus

3. Saksonia - Mac

4. Austria (Babenberg) - Andrzej

5. Modena (d'Este) - Elros

6. Wielkopolska (Piast) - Kszak

7. Nowogród (Rurykowicz) - Cepilek

Czy możliwym jest wystartowanie za tydzień? Jeśli tak to mi obojętne gdzie wystartuję szczerze mówiąc. Smile
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 

1. Armeniacon (Komnenos)
1. Tesalia (Doukas)
1.Cylicja (Phokas)
2. Wielkopolska (Piast)
3. Nowogród (Rurykowicz)

Ja mogę czymkolwiek w sumie mógłbym nawet czyimś wasalem jakby za dużo ludzi było

Grek, Frank, cokolwiek byle nie plemiona.

Czy tylko mi nie działa mapa ekspansji?
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 

(12.10.2017, 15:40)Takeru napisał(a): Czy możliwym jest wystartowanie za tydzień? Jeśli tak to mi obojętne gdzie wystartuję szczerze mówiąc. Smile

Oczywiście. I tak ludzie najpewniej nie zdążą się zebrać.

(12.10.2017, 23:56)Elros napisał(a): Czy tylko mi nie działa mapa ekspansji?

Nic tam jeszcze nie dałem bo nie wiem jakie kraje będą obsadzone. Na pewno zakazana będzie Skandynawia, Afryka i większość Azji.

Modena

Wstępnie Barcelona, ale nie wiem czy na 100% będę mógł grać Sad(((((((((((((((

Tiomor nie badz pussy, gramy ! Big Grin
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości