Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: ElrosSprawy organizacyjne

Aktualny save:

http://www.rapidshare.com.cn/2NH7dCB
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

Mnie nie będzie na sesji
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
Odpowiedz

Skoro Take wybrał Warhammera, to możemy uznać, że Chorwacja jest normalną strefą ekspansji.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

To bzdura. Polska i Węgry mają teraz za dużo do podbicia i za łatwo.
Odpowiedz

Zajmowanie tak wielkich terenów przy limicie wasali -50% to samobójstwo.
Odpowiedz

Nie pamiętam, kto narzekał na rajdy w Andrzejowej kampanii (być może był to nawet Elros), ale ich nadużywanie prowadzi do katastrofy. Nie dość, że nie można z tym nic zrobić, bo ( w moim przypadku ) dużą część wojsk powoływałem w stolicy, a tam wciąż stały oddziały plądrujące, a nawet gdybym armie zebrał i dorzucił najemników - wróg po prostu uciekłby zabierając mnóstwo złota, to jeszcze można przy tym stracić baronie.

Ja władowałem 800 złota, które po prostu wyparowało, bo Elros spalił do cna całą prowincję, więc i konstrukcja zamku została przerwana na amen, a przy tym biskupstwo wybudowane bodaj w Cieszynie - też zostało zrównane z ziemią. Nie wspominając o całej spalonej domenie. Wasale mnie zbytnio nie lubili, więc i nie zostało mi nic innego, jak przyłożyć się do Elrosowej narracji i wysadziłem sobie państwo, choć być może nawet bez mojej pomocy by się to stało. Niemiłe to uczucie patrzeć bezsilnie, jak ktoś rujnuje Ci państwo. Co innego, gdybym przegrał kilka wojen - gorycz by była, ale chociaż mógłbym podziałać.

Na szczęście (!), gdy państwo legło mi w gruzach, Elros pomyślał, że może już wystarczy. Gdybym jednak nie przyspieszył procesu rozkładu, myślę, że jeszcze wiele złota przepłynęłoby zza gór do Budapesztu, czy tam Eszergomu - nie wiem. Fajnie też było słyszeć skargi Elrosa, jak to mu zniszczyłem III poziom "prosperity".. Tia.

To na tyle z mojej strony. Już chyba wolę, jak Andrzej zwala mi się na łeb z miliardem zauszników.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Andrzej, kitsune, Takeru
Odpowiedz

Można pomyśleć na przyszłość o zakazie rajdowania dla kultury węgierskiej.
Odpowiedz

Proponuję w październiku zagrać kampanię na modzie: "Historical Immersion Project". Dodaje on sporo głębi.
Odpowiedz

Zakaz rajdów dla wszystkich, wyj. niezreformowani poganie.

A co do moda, pewnie się wysypie, ale można spróbować, choćby żeby sprawdzić, czy zadziała na MP.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości