Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[DISCORD] [W2ed] Groza w Talabheim

Ja też mogę być wcześniej
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
Odpowiedz

Sesje muszę przesunąć na 19.30 dzisiaj Tongue
Odpowiedz

Jednak 19 xD
Odpowiedz

Przypominam sesja w pon Big Grin
Odpowiedz

Jakaś wstępna godzina?
Odpowiedz

18
Odpowiedz

Sesja 4. Najlepsze momenty:
Jak ktoś ma coś swojego pisać Big Grin Jutro dopisze kolejne.

1. Eridar (Take, Elf) wchodzi do namiotu, widzi Gotagroma (Samowar, krasnolud) który stoi bez spodni i gaci, z fujarą na wierzchu. Przed nim klęczy związany mężczyzna, którego głowa zwisa bezwładnie, a z wydłubanego oczodołu leje się jucha krwi, usta natomiast zakneblowane ma krasnoludzkimi gaciami...

2. Złodziej proponuje ekipie układ, uwolnią go a on w zamian zdradzi im gdzie znajduje się jego schowek. Po pewnych strasznych zdarzeniach grupa odpuszcza, i uznaje że można go wypuścić, poza Conradem (Andrzej,człowiek). Conrad postanawia zmusić związanego złodzieja by zaprowadził do do swojego schowka, na miejscu okazuje się że to pułapka, napastnicy nie maja zamiaru jednak krzywdzić Conrada, który mimo to postanawia uparcie stawiać opór. Kończy się to otrzymaniem 5 strzał, i straceniem przytomności (umarł ale użył punkty przeznaczenia). Po długim czasie gdy drużyna odnajduje już Conrada, i udaje im się go obudzić (W skrócie)
Samowar - Co tu się stało?
Andrzej - Musiałem dokonać Konfiskaty
Samowar - No to skonfiskowałeś 5 strzał.
Odpowiedz

To jest tak bardzo Andrzejowe zachowanie, że nawet mnie nie dziwi Big Grin
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
Odpowiedz

Sesja trwała prawie 7 godzin i pragnę zaznaczyc że mój kilof zwany jajozgniataczem uszkodził kolejne jaja Big Grin
Odpowiedz

Nie ma nic złego w ustąpieniu przed silniejszym przeciwnikiem ale ja zostałem też wyprowadzony w pole jak dziecko - tego znieść nie mogłem. Chciałem chociaż dopaść tego związanego więźnia nim go uwolnią i dopiero wtedy wziąć nogi za pas.

Nie wiem czemu akurat złodziejowi wszyscy chcieli odpuścić a w innych okolicznościach np w ogarniętym zarazą mieście aż się palą do szabrownictwa i kradzieży. Ja przynajmniej miałem moralne i prawne uzasadnienie do konfiskaty skradzionych przedmiotów.

Ale przyznaję, że poniosła mnie chciwość. Los do tamtej pory nie był dla mnie łaskawy więc jak usłyszałem, że mogę się łatwo i legalnie wzbogacić to trochę wyłączyło mi się myślenie.

Odpowiedz