Witaj!
Rejestracja

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
[Imperator] Dev diary - linki, dyskusja

#81
Ciekawe czy w takim razie będzie dlc przeciagajacy gre do historycznego upadku Rzymu Tongue
Odpowiedz

#82
(08.01.2019, 03:44)Marcin napisał(a): A gdzieś na plazie znalazłem temat, gdzie ktoś narzeka że gra kończy sie wraz z powstaniem cesarstwa, czyli początek I wieku, bo będzie za mało czasu na WC jako OPM xD

Gorzej, tamten gość był przekonany, że podboje Rzymu to dopiero czasy Cesarstwa i wysnuł szalony wniosek, że skoro gra się kończy wraz z nadejściem Cezara to i Rzym nie będzie miał szansy się rozwinąć i podbić świata, skazany na rolę średniego mocarstwa przez całą grę. Jakiś ignorant, nie ma nawet co komentować.

(09.01.2019, 14:05)PolishEmpire napisał(a): Swoją drogą moim zdaniem kończenie gry w tym momencie to błąd. Gra nazywa się Imperator, nazwa ewidentnie nawiązuje do tytułu używanego przez Cezarów i mimo to rozgrywka ma się skupiać na (przynajmniej dla mnie) mało interesującym okresie ok. III w. przed narodzeniem Chrystusa. A przecież okres schyłku republiki, podboje Rzymu, Wojna Galijska, Wojny z Germanami z Partią, liczne wojny domowe, to przecież nie jest okres w którym jest się OP i nie ma żadnych wyzwań.

Schyłek Republiki i towarzyszące mu wojny domowe przecież są w grze skoro ma się ona kończyć mniej więcej z nastaniem Cesarstwa. Scenariusza z wojną Galijską czy wojnami Oktawiana niestety nie dostaniesz bo paradox już rezygnuje z tworzenia wielu dat startowych.

(09.01.2019, 14:51)Elros napisał(a): trochę dziwne, że z jednej strony robią iluzję gry o republikańskiej zgniliźnie, a z drugiej nie będzie możliwości dokonania moralnej odnowy wzorem boskiego Oktawiana.

Jak najbardziej będzie możliwość wprowadzenia Imperium. W Eu Rome potrafiłem zmienić ustrój na dyktaturę nawet niedługo po starcie a do imperium potrzeba było jeszcze tylko odpowiedniej ilości prowincji. Wiadomo, że w grze historyczny jest glównie start a potem wszystko może potoczyć się znacznie szybciej. To tak jakbyś przed premierą Eu mówił, że nie będzie można skolonizować Afryki bo to dopiero XIX wiek.

(09.01.2019, 18:12)Krystian napisał(a): Ciekawe czy w takim razie będzie dlc przeciagajacy gre do historycznego upadku Rzymu Tongue

Już się wypowiedzieli na ten temat niestety. Twierdzą, że okres wędrówki ludów byłby niegrywalny bo ludzie nie lubią przegrywać a do tego gra w tym okresie by się sprowadzała.

Wiadomo, że zgodnie z ich nową polityką smarowowania casualom tyłków miodem nie chcą ich stawiać przed zbyt dużymi wyzwaniami. Jeszcze taki biedny gracz by ragequitnął po zrujnowaniu przez Wandalów jego budowanego przez stulecia imperium, płakałby na forum, minusowałby na steam i co wtedy? Nie można do tego dopuścić.
[-] The following 1 user Likes Andrzej's post:
  • Wiktortex
Odpowiedz

#83
https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...9.1145744/
Legitymacja, formy dziedziczenia (Egipska sukcesja, jako coś innego), kryzysy sukcesyjne i Persja
[Obrazek: Wc3ineg.png]
Odpowiedz

#84
https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...9.1147355/
Marynarka, piraci, rodzaje Casus Belli​, war goale, pokoje, coś o przywódcach wojny, wzywaniu do wojny i osobnych pokojach, oraz region Azji Centralnej
[Obrazek: Wc3ineg.png]
Odpowiedz

#85
https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...9.1148646/
Ustrój plemienny, oraz przegląd Galii
[Obrazek: Wc3ineg.png]
Odpowiedz

#86
Będzie można aranżować małżeństwa nie tylko władcy ale również innych członków rodziny panującej. To wcale nie było takie oczywiste gdyż do tej pory jedyną pokazaną akcją dyplomatyczną w tej dziedzinie było "marry to the ruler' a w Eu:Rome w ogóle nad mariażami nie mieliśmy kontroli:


[Obrazek: DyVeQPUXQAAqIvp.jpg]
Odpowiedz

#87
Powinna być jeszcze możliwość prawnej adopcji, jak to robili cezarowie
[-] The following 1 user Likes PolishEmpire's post:
  • Elros
Odpowiedz

#88
https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...9.1149916/
I tak nikt raczej tego nie czyta, ale jest o ambicjach postaci, perskich militarnych tradycjach i omówienie regioniu Morza Czarnego
[Obrazek: Wc3ineg.png]
[-] The following 1 user Likes Marcin's post:
  •
Odpowiedz

#89
[Obrazek: eu4-imperator-unit_pack-800px_OWN.png]
Kolejny powód do kupna :v Nie jest wymagany pre-order, tylko samo posiadanie obydwu gier.
EDIT BO DOPIERO SIĘ DOWIEDZIAŁEM XD

PREMIERA 25 KWIETNIA. Jako 140 zeta za zwykłą wersję, 200 za deluxe które będzie miało flavor pack o królestwach hellenistycznych, który poza skórkami i modelami dodaje jakieś tam eventy, a pre-orderowy flavor pack skupia się na Epirze i dodaje aż 6 (!) eventów związanych z Pyrrusem :v
[Obrazek: Wc3ineg.png]
[-] The following 1 user Likes Marcin's post:
  • Elros
Odpowiedz

#90
No to kupujemy Big Grin
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
OdpowiedzPodobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Imperator-Bulbulator Sir Pomek 24 1.179 25.05.2019, 12:18
Ostatni post: Marcin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Wygenerowano w ciągu 31 ms (51.23% PHP / 48.77% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 33 / Obciążenie serwera: 0.46 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]