Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Imperator] Dev diary - linki, dyskusja

Czekam na recenzje czy warto zagrać jeszcze raz. Bo po pierwszej pełnej grzej Imperator to bardzo solidne 1 an 10.
Odpowiedz

Osobiście poczekałbym do 2020 Tongue tam jest na tyle mało do roboty i na tyle zjebanego micro, że bez 3 DLC (i patchów towarzyszących) to dalej będzie średniawo. Szczególnie, jeśli nie podobało Ci się tak bardzo jak mi (ja wytrzymałem 2x 30 minut xD)
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
Odpowiedz

Na patchu nie dziala mi poprzedni sejw, a mialem juz taki fajny Rzym... Teraz grac od poczatku mi sie nie chce, zdecydowanie brakuje jakis późniejszych scenariuszy, typu wojna punicka. Strasznie leniwy jest paradox, dodają po jednym startowym scenariuszu jak w Imperatorze albo Victorii... Na dodatek Imperatora dość ciężko się moduje, nie ma plików history (przynajmniej nie moglem nigdzie takowych znaleźć). Dość spore rozczarowanie
Odpowiedz