Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: fall.plPeC - Dyskusja

Fajnie piszecie umowy w dyplo - widzę moje wielopunktowe umowy weszły do kanonu umów międzynarodowych. Fajnie i klimatycznie zawieranie ich na czas życia władców.

Widzę pakt oe-hab-
de ja vu z kampani gdzie grałem oe.
No to mam i Persja podbite przez oe ? Smile

Jak już robisz temat to nazywaj go według przyjętego wzoru :O

Nigdy nie widziałem Twoich umów szczerze powiedziawszy, ale nvm Tongue

Jestem pokojowym sułtanem, który dąży do szerzenia miłości i pokoju na świecie !
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 

Takeru napisał(a):Jestem pokojowym sułtanem, który dąży do szerzenia miłości i pokoju na świecie !

He he skąd ja to znam.

Dlatego ponapowales sie ze wszystkimi sasiadami oprocz Mam i chwalisz sie jak to bedziesz mnie podbijal:<
Spierdalaj 
Albo lepiej 
Powiedz gdzie. Podjade 
Bedziesz spierdalał

~PiotrekEU

Weź płaczku idź sobie nilem spłynąć z dala ode mnie. Dyplo z Tobą jest żenujące. Jedyne co potrafisz to płakać, chwalić się tym co usłyszałeś i lamentować lamentować i lamentować... nawet mi się nie chce merytorycznie odpowiadać na Twój komentarz Big Grin
❤️ 

Laskawie zaproponowales napa za 2 prowincje i oddanie calego handlu z AleppoxD Na moja kontrpropozycje podzialu handlu z Aleppo nic nie odpisales. Stwierdziles, ze napy smierdza, po czym zanapowales sie z Habem i Pol. Jestes chyba najmniej wiarygodnym graczem w tej kampanii.
Spierdalaj 
Albo lepiej 
Powiedz gdzie. Podjade 
Bedziesz spierdalał

~PiotrekEU

Rozmawialiśmy na temat handlu, koloryzujesz sobie na forum swoją kolorowankę i nie mam zamiaru Tobie zabraniać rozsiewania czegoś takiego. Ktoś mi na scenie europejskiej puszcza bączka raz za razem w twarz i chyba wiem już kto to jest. Masz mnie za najmniej wiarygodnego, a jako argumentacje podajesz nieudane dyplo z TOBĄ. No doprawdy, śmiać mi się chce... Nie odzywasz się do mnie, gdy ja do Ciebie wychodzę z propozycją-zlewasz mnie, obrażasz i śmiejesz się w twarz. Oddanie dwóch prowek w zamian cały półwysep i nie wchodzenie sobie w drogę. + Nie prosiłem o cały handel z Aleppo. + Masz złoto na południu, które mógłbyś sobie na spokojnie zająć.

Co do mojego milczenia na Twoje dalsze płacze i lamentowanie mi na steamie - nie mam zamiaru prowadzić dalszej dyplomacji z kimś kto zamiast logicznych i merytorycznych rzeczy spamuje mi ciągle czymś typu : Jesteś Niewiarygodny. Mam kogoś kto mi wszystko mówi. O na pewno będzie na mnie gang. O na pewno Take sobie już zaplanował podbój Kairu. Jezu ale jesteś śmieszny. Ta gra ma raka. Na pewno dogadałeś się z persją.

Swoja drogą nie pamiętam kiedy mówiłem, że napy śmierdzą, może po prostu chodziło mi o to, że Twoje ciapate ręce śmierdzą i nie chce z ich udziałem podpisywać paktów żadnych ...

Ps.: Posiadanie Ciebie jako sąsiada to dramat. Byłem w swej krótkiej historii uczciwy dla jednych, nieuczciwy dla drugich. Kombinowałem jak musiałem. Spiskowałem i plułem niektórym w twarz. Popełniałem błędy początkującego gracza, który nigdy nie miał styczności z EU Multi lub podobnymi grami multi. W zamian patrzysz na mnie - w NOWEJ kampanii - z perspektywy poprzednich i na steamie wygadujesz mi głupoty podczas dyplomacji...
❤️ 

Jezus musze robic chyba screeny rozmow na steamie. Albo steam zlosliwie nie wyswietlal twoich rozpaczliwych prob skontaktowania sie ze mna albo po mojej propozycji podzialu Aleppo i nie oddawania prowincji nie odzywales sie w ogóle. W tym czasie ukladales sie ze wszystkimi sasiadami oprocz Mameluka. Sprobuj przeczytac mojego poprzedniego posta jeszcze raz. Nie argumentuje twojego braku wiarygodnosci nieudanym dyplo. Po prostu należyj do grupy osób, które często robią sobie z gęby cholewe. Ciężko stwierdzić, że to nowa kampania i nie patrzeć na Ciebie przez pryzmat innych kampanii, skoro niestety wiem do czego jesteś zdolny.

Pamietam jedna kampanie, w ktorej OE dogadalo sie z Mamelukiem. Wtedy OE tez mialo podbijac Persje, a Mameluk BOGATĄ Afryke. To chyba nie byl najpotężniejszy Mameluk w historii, ale za to OE Falla bylo calkiem silne.
Spierdalaj 
Albo lepiej 
Powiedz gdzie. Podjade 
Bedziesz spierdalał

~PiotrekEU

Kończąc tą miłą wymianę zdań, która zaczynała się naprawdę przyjemnie z inicjatywy Fall'a...życzę Tobie Xeno miłej rozgrywki. Big Grin

Dla wszystkich miłych ludków, którzy martwią się o umowy ze mną, które kiedyś były niesprecyzowane itp itd. Jednym z powodów, dla których publikuje je na forum jest pozbycie się wszelkich niejasności itp itd. Jeśli któryś z mych sojuszników lub państw neutralnych czuje się zagrożony/e etc zapraszam do spisywania umów.

Pozdrawiam.
Pokojowy Sułtan.
❤️ 

Co tu się nic nie dzieje?
Żadnych przewidywań kto wygra Turcja czy Mam?
Co planuje Polska?
Czy nowi gracze nie znikną po pierwszej sesji albo w ogóle się nie pojawią?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości