Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PeC - Dyskusja

Ochrona granic Cesarstwa jest, co do zasady, zadaniem Cesarza.
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen

Tak, uznaje swoj blad.
Spierdalaj 
Albo lepiej 
Powiedz gdzie. Podjade 
Bedziesz spierdalał

~PiotrekEU

Ja nie miałem CB, natomiast miałem pakty z Moskwą dotyczące agresji terytorialnej w którąkolwiek ze stron podpisane przed sesją i opublikowane na forum.

Wiedziałeś na pewno że nie zostaniesz wpuszczony co cesarstwa, ba Twoje słowa ze steama z godziny 20:20
"20:21 - Якса (1): mam rozumiec ze nie mam wstepu do cesarstwa;("
Na moją propozycję dyplomacji i dogadania się (pakt był podpisany z Moskwą z uwagi na brak kontaktu z ówczesnym permem Szwecji i braku dyplomacji od niego, stąd mógł zostać anulowany) nie dałeś odpowiedzi

20:22 - Karpaj: Na to wygląda
20:22 - Karpaj: Natomiast na dyplomację jestem otwarty
20:22 - Karpaj: Gdyż dotychczasowy król był dość niechętnie nastawiony do rozmów

Maroko anihilowało mi wojsko Sad
Dodam że broniłem 17k na wzgórzach z genkiem 3-3, a on atakował 14k z genkiem 1-1?
Wojna testowana z 5x na singlu, nigdy nie przegrałem żadnej bitwy, nawet atakując (ze względu na lepsze jednostki), a tu trach !
W dodatku dostałem jeszcze regencje 0-0-1 na 13 lat.

Chidori, you are dead !! :evil:

Co się działo ciekawego ?

widzę eng nie wzięło exploracji , IMO duży błąd może przegrać wyścig o złoto aztekow

hab mocno ogranicza papieża. Zagrania cala venecja dla siebie ?

fall.pl napisał(a):Co się działo ciekawego ?

Absolutnie nic.

Cytat:widzę eng nie wzięło exploracji , IMO duży błąd może przegrać wyścig o złoto aztekow

Nie wiem czy wiesz fall, ale złoto azteków może być obecnie zarówno na samym południu, jak i na samusienkiej północy "nowego świata" Tongue

fall.pl napisał(a):Co się działo ciekawego ?

widzę eng nie wzięło exploracji , IMO duży błąd może przegrać wyścig o złoto aztekow

hab mocno ogranicza papieża. Zagrania cala venecja dla siebie ?

A gdzie Ty to widzisz ?, są jakieś statystyki ?

fall.pl napisał(a):hab mocno ogranicza papieża. Zagrania cala venecja dla siebie ?
Typowy fall Big Grin To "mocne ogranicznie" to pozwolenie papalowi na zajęcie większej ilości prowek, niż hab pozwolił mi w avav, ale co ja tam wiem o ograniczaniu...
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen

Re mac

oglądałem was troche wczoraj w telewizji kapraja.
oglądalność większą niż m jak miłość.
nawet moja zona oglądała Smile

Te regencje to jest żart. Chidori wszedł na mameluka i specjalnie ogranicza moja ekspansję xd miałem dupnego heira, gdy objął rządy był nieletni, chwilę sobie posiedzialem nic nie robiąc, ale w końcu nadszedł dzień jego chwały! Zdążyłem za jego czasów wypowiedzieć wojnę wallachi iiii splodzil syna i umarł... I znowu regencje, jej. ;(
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 36 ms (59.57% PHP / 40.43% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 30 / Obciążenie serwera: 0.22 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]