Witaj!
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HOI4] Total War Mod - Operacja Barbarossa MiniAAR

[-] The following 5 users Like Konto usunięte's post:
  • Chidori, Elas, Krystian, lysy, tiomor
Odpowiedz

O co chodzi z factories w tym menu gdzie się wybiera polityków?
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
Odpowiedz

(20.07.2018, 07:52)Elas napisał(a): O co chodzi z factories w tym menu gdzie się wybiera polityków.
W modzie są dodane nowe technologie, które zwiększają wydajność dla produkcji konkretnej grupy sprzętu. Są chyba 3 lvl i każdy kolejno zmniejsza koszt o 6%(?).
[-] The following 1 user Likes Konto usunięte's post:
  • Elas
Odpowiedz

[-] The following 4 users Like Konto usunięte's post:
  • Chidori, Elas, lysy, tiomor
Odpowiedz

Jak czytam tego aara to może przekonam się bardziej do tej grySmile
GG 49408524
Odpowiedz

(22.07.2018, 21:19)lysy napisał(a): Jak czytam tego aara to może przekonam się bardziej do tej grySmile

No nie jest już taka zła z dobrym modem i po 3 dlc. Ja jak gram w czwórkę, to brakuje mi wielu rzeczy z trójki, ale znowu jak gram w trójkę, to brakuje mi wielu rzeczy z czwórki XD No ale ogólnie paradox idzie w dobrą stronę i przykładowo w następnej wersji dodają paliwo, które będzie można składować, także prędzej czy później zmodowane hoi 4 po prostu będzie lepsze pod prawie każdym względem w porównaniu do hoi 3, bo nawet jeśli paradox się nie popisze, to moderzy zrobią za nich robotę.
Odpowiedz

[-] The following 6 users Like Konto usunięte's post:
  • Chidori, Elas, kitsune, Krystian, lysy, rutherfrodo
Odpowiedz

[Obrazek: 0C3B0BFE7E763C1FACC6C396DD5A8F630F55D26F]

No niestety, ale 42 był łatwiejszy niż się spodziewałem XD  Po ofensywie z 41 miałem 600 (300mil i 300civ), gdzie resztka ZSSR miała 200, a USA z 500. Także nie było już praktycznie szans na jakąś ciekawą kampanie. W sumie grało się fajnie, mi osobiście bardzo dużo funu dała już sama produkcja i przygotowanie się do wojny. Ogromnym plusem jest zachowanie AI w Afryce. Chyba zagram jeszcze raz, ale już ze zmianami o których pisałem na końcu ostatniego postu. https://steamcommunity.com/profiles/7656...creenshots tutaj reszta screenów, jakby ktoś chciał popatrzeć.
[-] The following 1 user Likes Konto usunięte's post:
  • lysy
Odpowiedz