Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: fall.plAvS - Dyskusja

hmm
nie wiem czy się ucieszycie
ale chyba mam ochotę pisać obiektywne , rzetelne kroniki historii świata oczyma holenderskiego malarza z amsterdamu Smile

fall.pl napisał(a):hmm
nie wiem czy się ucieszycie
ale chyba mam ochotę pisać obiektywne , rzetelne kroniki historii świata oczyma holenderskiego malarza z amsterdamu Smile
[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=JncgoPKklVE[/bbvideo]
zartuje, pisz sobie ;p

Wywal słowa "obiektywne" i "rzetelne", dodaj "do bólu subiektywne" i "mało wiarygodne" i sobie pisze.

Już samo sformułowanie "obiektywne..., oczami czyimiś" jest sprzeczne jak te Twoje kroniki Smile

a moze zrobimy jednak głosowanie pańśtw kolonialnych czy chcą grać na siłe z tym losowym światem ?

ja jestem jemu przeciwny

jak eng spa i por ?
też na siłe chcecie grać na tym random world ?

fall, zagraj chociaż raz spontanicznie bez ustalenia wszystkiego 200 lat w przód Big Grin

Zbalansownay RNW>Zwykły nowy świat. Bezapelacyjnie.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi, było przecież głosowanie, decyzja została podjęta, teraz po 1 sesji, gdy ciągle nikt nic nie wie, nagle wszyscy zmieniają zdanie

<!-- l --><a class="postlink-local" href="https://eufigames.com/multiplayer/viewtopic.php?f=21&t=63">viewtopic.php?f=21&t=63</a><!-- l -->
Temat uważam za zakończony.

pantax napisał(a):Nie bardzo rozumiem o co chodzi, było przecież głosowanie, decyzja została podjęta, teraz po 1 sesji, gdy ciągle nikt nic nie wie, nagle wszyscy zmieniają zdanie

Nie wszyscy, tylko Fall.
Poza tym akurat nie wiem czy zmienia zdanie, pewno takie miał od początku.

Głosowanie było, EOT jak dla mnie.

ok koniec tematu Smile

warto było spróbować Smile

Każdy kto uklęknie przed papieżem zostanie oszczędzony, każdy kto złoży datek na kościół zostanie błogosławiony.
Pozostali spłoną w piekle i czeka ich kara boska już tutaj na ziemi.

Pozdrawiam,
Ja papież Eugeniusz IV

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości