Witaj!
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt Legion XV i 3/4

[Obrazek: Nxl21ai.jpg]

Real goni nasz wirtualny świat i nie pozostało nić, tylko zrobić kampanię uzupełniającą do uzupełniającej ;D 
Projekt Legion XV i Projekt Legion XV i pół muszą poczekać na powrót legionistów, bez których nie da się ich skończyć.

Scenariusz wybraliśmy 1 września 1939 roku. Oprócz tego zagramy na naszym mini modzie, który zawierać będzie podstawowe i lubiane zmiany. Największa różnica wystąpi gdzie indziej, gdyż najnowsza odsłona legiona, będzie zawierała totalny random w kwestii przydzielania państw graczom. Kto wie, może arcy zagra III Rzeszą Wink

Skład:
arcyżużel, asd, GAndaLF, Helvi, lysy, Rutherfrodo, vonRee

Przydział państw zostanie przedstawiony po losowaniu na pierwszej sesji.

LINK DO MODA

Regulamin
Startujemy jutro po 19. Jeśli są chętni na grę bez spiny to zapraszam. W tej kampanii każdy ma prawo coś spierdzielićWink
GG 49408524
Odpowiedz

Ślepy los był łaskawy i otrzymaliśmy wspaniały skład naszej kolejnej kampanii. Pytanie co przyniesie gra Smile

Skład:
GER - GAndalf
ITA - vonRee
JAP - Rutherfrodo
CHIN - asd
UK - lysy
SOV - Helvi
USA - arcyżużel
GG 49408524
Odpowiedz

Kraje zostały wybrane i dostałem to czego nie chciałem najbardziej czyli ZSRR. Masa klikania i 650 śmieciobrygad na start.
Ogólnie to nie widzę możliwości obrony na tym scenie, co więcej nawet nie widzę możliwości nawiązania walki chyba, że coś genialnego łysy wymyśli. Ja swój szalony pomysł przedstawiłem sojuszowi ale nie został zaakceptowanyxD
Każdy sobie sprawdzi na sp jak to wygląda więc tajnego info tu nie będzie.
Największym problemem są oficerowie na 65 % i zasób lidershipa określony na 20 pkt. Przy całkowitym olaniu techów (a te u ZSRR sa tragicznie rozłożone) i nie budowaniu nic nowego nie zrobię go nawet na 100 %. Oś za to ma ma 140 %. Zaczynam z większością armii z poziomem technologi 1918 (najgorszym możliwym), zatem większość przemysłu idzie na modernizację. Skasować piechotę i pójść w tanki nie mogę bo doktryny do tanków mam tez startowe i bez practicala nie podbiję ich nawet o 2 poziomy. Jakby jestem skazany na piechotę z tym, że większość przemysłu idzie na modernizację a do brygad wsparcia tez nie będę miał oficerów. Na dodatek jakbym chciał techy robić, a muszę bo jestem zacofany, to mam jeszcze gorzej z oficerami.
Ogólnie to jestem jak Francja na scenie 1936 r. Mogę się starać ale jestem skazany na upadek.
Mam szalony plan i wobec tego chyba go wykonam i tyle xD
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
Odpowiedz

Plan wymyśliłem dopiero wczoraj gdzieś koło 24. Szkoda że nie w sobotę ale kto wiedział co wyjdzie w losowaniu. Nie jest on idealny i w wariancie pesymistycznym zakłada chwilowy upadek ZSRR. Niestety jest dużo czynników na które nie mam wpływu, jak pewien admirał na Hawajach co lubi VIPa StrongWink
GG 49408524
Odpowiedz

Na tyle na ile mniej-więcej (czyli głównie mniej :v) znam wasze skillsy i patrząc na rozstawienie, to Oś chyba przejedzie jak po maśle :d szczególnie po tym co Helvi opisał.
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
Odpowiedz

Helvi jest zawsze pesymistą na starcie ale wraz z realizacją planu mordka mu się zaczyna uśmiechać. Arcy natomiast potrafi zaskoczyć co udowodnił na ostatniej sesji WW1, gdzie dolazł do Kijowa. Alianci mają pod górkę to oczywiste, ale to Oś musi walczyć z upływem czasu.Także jak zwykle, Londyn będzie walczyć do ostatniego Ruska Big Grin
GG 49408524
Odpowiedz

Nikt z nas przed kampanią nie sprawdzał nawet tego scena więc nie wiedzieliśmy nic o balansie i poszczególnych krajach. Teraz już coś sobie sprawdziłem i wygląda, że Niemcy są skokszone w stosunku do wszystkich innych krajów, szczególnie jeżeli chodzi o techy. Z drugiej strony Oś nie ma surowców ani czasu, żeby je nabudować. Bez większego wnikania widzę co najmniej jedną opcję dla SOV dającą szansę na utrzymanie. Na pewno będziesz musiał liczyć na pomoc sojuszników i na początku będziesz dostawać, ale jak nie padniesz do zimy to może być historycznie.

Poza tym może źle zrobiliśmy dając asdd do Osi. Może powinien mieć FRA, albo Arcy mógł zaczynać na FRA i się przesiąść po upadku.
Walczę jak lew, padam jak mucha.
Odpowiedz

Nie jestem pesymistą.
Ja tylko zawsze zakładam najgorszy scenariusz i narzekam xD
Potem można się przyjemnie zaskoczyć.
Gwoli ścisłości na jednej z grup zwracają się do mnie per Maruda.

Dobrze, że rusków jest dużo to będziesz miał kim walczyć Łysy.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
Odpowiedz

(08.10.2018, 11:45)GAndaLF napisał(a): Poza tym może źle zrobiliśmy dając asdd do Osi. Może powinien mieć FRA, albo Arcy mógł zaczynać na FRA i się przesiąść po upadku.

Obecność arcego w Paryżu nic nie zmieniłaby dla tego kraju a diametralnie opóźnia ludzkie zarządzanie w Waszyngtonie. To nie 1936 gdzie na Francji można kombinować jakiś plan na obronę. Co do asda, to lepiej jak jest na jakimś minorku w Osi niż w Aliantach, bo skoro chce nabrać szlifów to tylko w walce od 1939 roku. Można mu było dać Kanadę ale te parę dywizji piechoty nie zmieni położenia Londynu, więc głupio byłoby żeby siedział i gapił się bezproduktywnie w ekran. Ciągle myślałem, że będą to Węgry a nie Chiny, bo te drugie po podboju gówienek w Azji będą miały średnio zajęcie a takie Węgry najpierw zabawę na Bałkanach a potem stepy Ukrainy. No ale jest jak jest, więc teraz musimy mu pomóc w ograniu się żeby kiedyś wypuścić go z pod klosza Wink
GG 49408524
Odpowiedz

My nje wygramy?! My?! Lysy potrzymej mnje piwo !
[-] The following 1 user Likes arcyżużel's post:
  • lysy
Odpowiedz