Witaj!
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: KarpajRise of Empires - Dyskusja

Klikanie deva to dobra zabawa.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
Odpowiedz

Ahhh ten screen z bitwy w opisie Coniuna, w której dowodził mój szanowany król Lancaster <3 Widzisz Andrzeju?! Sam Lancaster przybył na twe zawołanie!
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Andrzej
Odpowiedz

Z tego opisu najbardziej podoba mi się zdanie " osmańskie legiony wyruszyły bronić Papieża przed katolicką inwazją" bo sugeruje, że papież naprawdę skrycie wyznaje islam. Tak jak w Ck2. Pewnie też przewodzi sekretnemu bractwu muzułmańskiemu na region Italii.
[-] 7 użytkowników lubi ten post.
  • "Elas", Agrael, Bachu, Chidori, Elros, fall.pl, Tulev
Odpowiedz

Proszę o linka do Clousewitza z ostatniej oraz przedostatniej sesji.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
Odpowiedz

(14.11.2018, 22:11)Andrzej napisał(a): Z tego opisu najbardziej podoba mi się zdanie " osmańskie legiony wyruszyły bronić Papieża przed katolicką inwazją" bo sugeruje, że papież naprawdę skrycie wyznaje islam. Tak jak w Ck2. Pewnie też przewodzi sekretnemu bractwu muzułmańskiemu na region Italii.

Moglibyście rozwinąć ten wątek w jakimś barwnym dyplo.
(Choć trochę elros to zrobil )
Np ze wszyscy chrześcijanie- protestanci i katolicy organizują krucjata na diabla co atakował od wiekow chrzescijan .
Austria i francja ramię w ramię ,jak brat z bratem wypedza i obala muzułmańskiego papieża i jego umbrionoska zaraze Smile

Myślę za nawet sojusz fra i hab byłby naturalny jak muzulmanski papież przy pomocy olbrzyma islamu zalewa europe
Odpowiedz

Nie mam zbytnio czasu i checi ostatnio na pisanie ladnego dyplo wiec napisze tu po krotce ze :

1. Podpisuje sojusz i pakt o nieagresji z Hiszpania
2. Podpisuje sojusz i pakt o nieagresji z Portugalia
I'm the boss. I'm the boss.
I'm very very sorry for your loss.
❤️ 
Odpowiedz

UUUUUUUUUUUU UNIA TRZYMAJĄ SIĘ ZA PEN...

Wait...

TO NIE JEST UNIA, TO PRAGMATYCZNY SOJUSZ!
"And as water has no constant form there are in war no constant conditions" Sun Tzu

#Munsterocentryzm

Druga osobowość Eldori, władcy Hiszpalii
Odpowiedz

No to mam pograne.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości