Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat założył: BachuMemy

[Obrazek: T560O7H.png]
"And as water has no constant form there are in war no constant conditions" Sun Tzu

#Munsterocentryzm

Druga osobowość Eldori, władcy Hiszpalii
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Helvi, Stobek
Odpowiedz

Trochę lekkich sporów było i na forum i na discordzie o tym, zatem taki memik

[Obrazek: IhNcPvu.png]

Oraz komentarz na temat pewnej wojny

[Obrazek: v15he98.png]
[-] 14 użytkowników lubi ten post.
  • "Elas", Agrael, Andrzej, Bachu, Elros, fall.pl, Gasparus, Helvi, Karpaj, Krystian, Letho, Marcin, Stobek, Takeru
Odpowiedz

Ktoś jeszcze liczy, ile to już razy Wiedeń został złupiony? Big Grin
[Obrazek: K9pUCAk.png]
[-] 16 użytkowników lubi ten post.
  • "Elas", Andrzej, Bachu, Chidori, coniunctivus, Elros, fall.pl, Karpaj, kitsune, Krystian, Marcin, moskal, Niah, Stobek, Takeru, Tulev
Odpowiedz

[Obrazek: mfsYYzO.jpg]
"And as water has no constant form there are in war no constant conditions" Sun Tzu

#Munsterocentryzm

Druga osobowość Eldori, władcy Hiszpalii
[-] 10 użytkowników lubi ten post.
  • Agrael, Andrzej, Bachu, Elros, fall.pl, Krystian, Marcin, moskal, Stobek, Takeru
Odpowiedz

Jeszcze o jednym zapomniałem

[Obrazek: MmapDN3.png]
[-] 9 użytkowników lubi ten post.
  • coniunctivus, Elros, fall.pl, Helvi, Karpaj, Krystian, Letho, Takeru, tiomor
Odpowiedz

[Obrazek: YyWJNvy.png]
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] 9 użytkowników lubi ten post.
  • Chidori, coniunctivus, Gasparus, Helvi, Karpaj, Krystian, moskal, Takeru, tiomor
Odpowiedz

[Obrazek: NrUFla3.jpg]
[-] 7 użytkowników lubi ten post.
  • Agrael, Bachu, Chidori, Gasparus, Helvi, Takeru, Tulev
Odpowiedz

Cytat:Stobek:

Nieznalazłem tego momentu ale wierze na slowo jak Xeno zostal pojechany to ok, jeszcze tylko Krystian i juz masc na bol dupy u mnie zaaplikowana.
Za robienie burzy w szklance herbaty przepraszam. Ja poprostu jestem bardzo wrazliwy.

[Obrazek: Pexs3rW.png]
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
[-] 14 użytkowników lubi ten post.
  • "Elas", Agrael, Andrzej, Bachu, Chidori, Elros, Helvi, Karpaj, Krystian, moskal, Niah, Stobek, Takeru, tiomor
Odpowiedz

Moment kiedy Bachu po bimberku siada sobie do Europki, nie zważając na to, że jest Mamelukiem.

Dokładnie tak sobie Bacha wyobrażam.
Chidori. 
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Bachu, Chidori
Odpowiedz

Skoro Niah wziął quantity, to filmik adekwatny ;p
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Helvi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości