Witaj!
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MegaFail - dyskusja

Zbiorczy do wszystkiego.
Jak się pojawią tutaj jakieś istotniejsze tematy do przegadania to wydziele dla nich nowe topiki.

Prośba, żeby nie robić burdelu i nie zakładać własnych :*
Odpowiedz

Czy ciągle jest tak, że odbudowa floty dużo kosztuje? Może dodać jakąś formę rewanszyżmu z eu? Może nawet dla wygranych?
Odpowiedz

Nie, jak stracisz flote to ci dochód skacze masakrycznie w górę. Problemem może być tylko czas odbudowy statków.
Odpowiedz

Nie ma co o tym teraz dyskutować, bo model ekonomiczny zostanie kompletnie przerobiony i nie wiemy np. jak będziesz wyglądać sytuacja z rzadkimi surowcami, które teraz będą potrzebne do budowania konkretnych części do statków.

Natomiast na chwilkę obecną wypada być przygotowanym do wojny, czyli mieć zapas surowców, które spalimy po pierwszych bitwach i pierwszych stratach. Natomiast jeśli tracimy flote/przegrywamy znaczaco bitwę to dochód leci w kosmos + przez kilka miesiecy flota nie kosztuje nic, bo zrobiła ten awaryjny skok i zanim ponownie się pojawi dla twojego budżetu nie istnieje Big Grin
Odpowiedz

Jak będziemy już się zbliżać do startu to powinniśmy pamiętać by sobie kolory dobrać tak by się nie zlewały i dobrać gatunki by każdego rasa wyglądała inaczej. Wiadomo, że build rasy i imperium pozostanie tajemnicą do odkrycia nas przez innego z graczy Big Grin
Odpowiedz

Ja zaklepuję różowy <3
[Obrazek: Wc3ineg.png]
Odpowiedz

Chociaż zaklepanie wyglądu rasy pokazuje czy będziesz grać macha rasą czy nie.
Odpowiedz

Dwie rzeczy:

Pierwsza:

Mamy dwie tradycje z którymi coś bym zrobił patrząc na plan grania jaki się rodzi trochę sam z siebie (czyli rozwałka z kryzysami). Oba wydają strasznie mocne w kontekście end game i trochę taki must-have w konkretnych sytuacjach:

Galactic Contender
  •  +33% Damage to Awakened Empires
  •  +33% Damage to Fallen Empires
Defender of the Galaxy 
  •  +50% Damage to endgame crisis factions:
    •  AI Contingency
    •  Prethoryn creatures
    •  The Aberrant
    •  The Unbidden
    •  The Vehement
  •  +20 Opinion from other empires
Nie chce ich zakazywać, bo to bez sensu. Najchętniej to jedyna narazie rzecz, którą bym zmodował. Czyli, podmienił te bonusy.

Nie wiem czy widzicie ten sam sens co ja, ale z chęcią posłucham propozycji, bo za cholerę nie mam pomysłu co wrzucić tutaj.
Ewentualnie po prostu nerf?

Druga:
Odkurzacze, co z nimi? Wątpie, żeby jakiś samobójca chciał nimi grać, bo to praktycznie solo gra, ale same w sobie odkurzacze średnie pasują do koncepcji wojen, bo tam nie masz pokoju. Zakazujemy po prostu?
[-] The following 1 user Likes tiomor's post:
  • Pantax
Odpowiedz

Ja to myślałem że jak chcecie grać bez AI, to same odkurzacze będą , bo to imba wtedy Smile
Odpowiedz

Ja bym banował te rasy które cały czas napierdalają :d
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 29 ms (50.72% PHP / 49.28% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.39 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]