Witaj!
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MegaFail - dyskusja

No, na przykład imperium Krystiana. Najwspanialsza korporacja w galaktyce.
Odpowiedz

(08.01.2019, 12:11)Krystian napisał(a): Jak na razie są silniejsze imperia od macowego Tongue

Według tego gównianego rankingu?
Odpowiedz

Imo ekonomiczny score dość dobrze oddaje siłę ekonomii no i widzimy kto ile ma techów.
Odpowiedz

ewidentnie prowadzą dwa imperia, to Krystiana i Ci naukowcy z dalekiego zachodu, nie wiem kto tam gra bo nie ma mapki Smile
Te 2 Imperia mają już całkiem sporą przewagę nad resztą.

edit: jednak do tej dwójki trzeba dodać GNOJRZ, wczesniej nie zauwazyłem ich potęgi.

Za nimi grupa goniąca z moją rasą na czele wg. rankingu (chociaż ja jestem tam głównie za wielkość, bo tak jak Stobek mocno odstaję w szybkości techowania).
[-] The following 3 users Like Mac's post:
  • coniunctivus, Krystian, Wiktortex
Odpowiedz

Jak na naszej ziemskiej kuli, trzy olbrzymy zachodu (USA, Niemcy i UK) a na wschodzie dzicz i chatki z resztek asteroid.
[-] The following 5 users Like coniunctivus's post:
  • Elros, Karpaj, Krystian, Mac, Wiktortex
Odpowiedz

Ten economic score, to po prostu suma produkowanych surowców+suma consumer goodsow(x2)+suma alloyow(x4) i suma strategicznych(x10).
Odpowiedz

Ciekawe czy robotom liczy tak samo gospodarkę, kiedy nie produkują consumer goodsów Tongue
Odpowiedz

Wszystkim liczy tak samo i dlatego właśnie zgadzam się z Tiomorem co do tego, że ten economic score jako wskaźnik jest po prostu gówniany, bo nie dość że produkcja minerałów, kredytów i żarcia lepiej się skaluje przez wszystkie bonusy, to jeszcze każdy surowiec służy posrednio(żarcie i energia) i bezpośrednio (mineraly) do produkcji alloyow i goodsow, ale jak ktoś nie ma wystarczającej ilości budynków, albo popow i bonusów do produkcji i wszystkie nadwyżki zużywa na edykty i niewydajne budynki, a reszte sprzedaje na markecie w zaniżonej cenie, to co mu wtedy z tego score, skoro ostatecznie i tak ma mniej alloyow, czy badań? 

Mac nie mógł techowac, bo podbijal i teraz co prawda jest zacofany i ma mniej popow, czy bonusow z technologii, ale za to zyskał dużo układów, gdzie jakas niby głupia kopalnia dająca 4 minerały jest praktycznie przez całą grę cenniejsza pop, który potrzebuje jeszcze żarcia, housingu, amenitsow, goodsow i ostatecznie i tak zyskujemy z jego pracy mniej minerałów gdy policzymy też koszta, ale już utrzymanie popa generuje dodatkowy score, gdzie taka kopalnia z bonusami daje z 7 score(6 minerałów i 1 energii do utrzymania), tymczasem pop z 100% bonusu co prawda wyprodukuje 8 minerałów, ale pracuje nie tylko na swoje consumer goodsy, ale też na na te, które są potrzebne farmerom produkującym mu żarcie, technikom dostarczającym prąd i mimo tego, że zysk zawsze będzie mniejszy, to jednak score mimo będzie więcej.
[-] The following 1 user Likes Konto usunięte's post:
  • Stobek
Odpowiedz

Kochani, wszyscy wiemy kto jest na pierwszym miejscu rankingu.
Pierwszym od końca ofc. xd
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 2 users Like Elros's post:
  • Krystian, Wiktortex
Odpowiedz

(09.01.2019, 14:43)Elros napisał(a): Kochani, wszyscy wiemy kto jest na pierwszym miejscu rankingu.
Pierwszym od końca ofc. xd

Nieładnie tak pokazywać palcem ;d
Odpowiedz