Witaj!
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MegaFail - dyskusja

A może restart?
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 1 user Likes Elros's post:
  • Pantax
Odpowiedz

Sam się ku temu skłaniam, bo wschód galaktyki nie istnieje zupełnie po quicie Marcina Sad

Przynajmniej miękkie faje już odpadły (plus Marcin, to twarda, ale ciągle faja za quit xD), więc został elitarny trzon weteranów sceny Stellarisa Big Grin
[-] The following 2 users Like tiomor's post:
  • Krystian, Saegoto
Odpowiedz

Kurwix, po co komu restart ;//
Qutinely 2 osoby ze wschodu, dalej zostaje pewnie z 10 ;d

Jedyne rozsadne pytanie, to kto będzie hostem.
Pewnie POTĘŻNY Stobeloniss jest najlepszym wyborem.
[-] The following 1 user Likes coniunctivus's post:
  • Stobek
Odpowiedz

To nie ty będziesz musiał kasować 100+ popów ręcznie Sad

Hostem na pewno nie będę ja, więc pewnie Stobelonius Wspaniały ponownie.
[-] The following 1 user Likes tiomor's post:
  • Elros
Odpowiedz

Powinniśmy zrobić restart i po prostu grać od nowa w elitarnym gronie. Myślę, że koniec końców wszyscy będą zadowoleni.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

Moim zdaniem po prostu obecne patologie będą się pogłębiać. Zwłaszcza bez Marcina, restart jedyną opcją
[-] The following 2 users Like Pantax's post:
  • Elros, PiotrekEU
Odpowiedz

Jestem przeciw restartowi.

Restart to idiotyczny pomysl.

Powinnismy pociagnac ta kampanie do konca, jezeli ludzie beda odchodzic to poprostu szybciej bedzie szla. Na koniec kampani sie obaczy kto prawdziwy Stelarisowiec a komu sie nie chce.
Jak zrezygnujemy teraz to prawie wszyscy znowu zagraja, trzeba domeczyc te najsłabsze ogniwa, dojebac wszystkich w wojnie, spalic ich planety, niech przyjdzie cybertron z innego ukladu gwiezndego i wyczysci zycie organiczne i dopiero potem na zgliszczach obecnej galaktyki zaczniemy od nowa.
[-] The following 2 users Like Stobek's post:
  • Saegoto, Wiktortex
Odpowiedz

(12.01.2019, 21:09)Stobek napisał(a): Jestem przeciw restartowi.

Restart to idiotyczny  pomysl.

Powinnismy pociagnac ta kampanie do konca, jezeli ludzie beda odchodzic to poprostu szybciej bedzie szla. Na koniec kampani sie obaczy kto prawdziwy Stelarisowiec a komu sie nie chce.
Jak zrezygnujemy teraz to prawie wszyscy znowu zagraja, trzeba domeczyc te najsłabsze ogniwa, dojebac wszystkich w wojnie, spalic ich planety, niech przyjdzie cybertron z innego ukladu gwiezndego i wyczysci zycie organiczne i dopiero potem na zgliszczach obecnej galaktyki zaczniemy od nowa.

przecież to jest koniec xd
po co sie bić skoro wszyscy powychodzili i mam mniej admc capa niż potencjalnych ternów które przejmę po marcinie ?
Odpowiedz

Adm cap nie ma znaczenia.
Odpowiedz

(13.01.2019, 02:42)Krystian napisał(a): Adm cap nie ma znaczenia.
Ma. Stary masz 50% drozsze techy, ja 10%.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 33 ms (51.22% PHP / 48.78% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 33 / Obciążenie serwera: 0.42 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]