Witaj!
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MegaFail - dyskusja

(13.01.2019, 02:42)Krystian napisał(a): Adm cap nie ma znaczenia.

tym bardziej należy kary za adm capa uczynić boleśniejszymi Big Grin
[-] The following 1 user Likes PiotrekEU's post:
  • Stobek
Odpowiedz

ehh gówno sie znacie, to sobie dalej nie przekraczajcie adm capa Smile
Odpowiedz

No Stobek co z tego, że mam techa droższego skoro produkuje tego techa więcej od ciebie?
Odpowiedz

(13.01.2019, 19:24)Krystian napisał(a): No Stobek co z tego, że mam techa droższego skoro produkuje tego techa więcej od ciebie?

Ja produkuje 500  musialbys produkowac ponad 700 a tego nie robisz. kolejna planeta to nie jest tylko tech to tony utrzymania wszytkiego.  Co nie zmienia faktu ze admin cap jest za slaba kara do blobowania.
[-] The following 1 user Likes Stobek's post:
  • PiotrekEU
Odpowiedz

Wybaczcie, ale dziś się nie stawię na sesji, znaczy w ogóle rezygnuję z kampanii, a skoro jest restart to nikomu nie zaszkodzi.
Nie chce mi się grać ostatnio w nic. Chyba dorastam Sad
[-] The following 2 users Like Gasparus's post:
  • Elros, Marcin
Odpowiedz

Ja rezygnuje z dalszej gry.

Kompletnie nie bawi mnie granie po restarcie. Nagle z dupy modem nerfi się moją rasę z megafalilu bo pomek z pantaxem sobie tak pokrzyczeli w tym czasie klikane są rasy które robią jeszcze większe osiągi w tej dacie. Pozatym kliknałem sobei civiki z dupy by zobaczyć jak działają i jestem rozczarowany bo okazuje się, że barbów nie da się usunąć. Poświeciłem dużo czasu na poprzednią kampanie na tą nie mam już ochoty skoro nie mogłem grać tym czym chciałem.

Imperium jest silne tiomor coś pisał, ze może wskoczyc za tydzień.
[-] The following 1 user Likes Krystian's post:
  • Elros
Odpowiedz

Idzie mi dużo lepiej niż ostatnio. W sumie nie ma co się dziwić. Jak zaczynałem poprzednią kampanię to miałem rozegranych może 3 godziny? A teraz ponad 30.. Doświadczenie ponad +1000% Buduje wszystkie budynki, gdy tylko zauważam komunikat. Buduje bazy gwiezdne. Regularnie też odkrywam nowe techy. Big Grin

Mam jednak uwagę do sprawy planet. Otóż jeśli jedna osoba ma dostęp do 16!!! planet przy swojej pozycji startowej a ktoś ma 5 czy 6... to to jest trochę dziwne. Jeszcze rozumiem, że ktoś ma 7, ktoś inny 5, a ktoś tylko 3. Ale proporcja 3 do 16!? Szaleństwo.. :/

@Krys widać jak mają się ci, którzy są pozbawieni błogosławieństwa proroka... Big Grin
Odpowiedz

Ogólnie poddałbym pod dyskusję zasadę, że powinna być jakaś dolna granica planet, które można zabierać graczowi.
Np. że jeżeli ma 3 planety, to nie można mu już ich zabierać, czy coś. Utrata jedynej kolonii na pierwszej sesji to jest dramat.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 1 user Likes Elros's post:
  • Wiktortex
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości