Witaj!
  • 8 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Restart - Wątek Organizacyjny

W sumie chyba warto jeszcze pogadać o ustawieniach startowych, bo jeśli by założyć, że nic w nich nie zmienimy, to każdy gracz będzie miał te 30-40 układów i chyba z 10 planet. IMO to już na prawdę sporo i wydaje mi się, że w takiej sytuacji wojna o jakieś graniczne układy z reguły nie będzie miała sensu i jeśli nie będzie się dało zgarnąć czegoś na prawdę cennego, to ostatecznie przynajmniej połowa z nas skończy z trybutem na glowie xD
Odpowiedz

Ehh, czy wy zawsze musicie takie exploity wynajdywać ?, odechciało mi się dalej grać ta obecną kampanię ....
Odpowiedz

No w obecnej zawsze można, to naprawić modem, wysłałem już dawno link do Tiomora i Chidoriego, także pewnie coś wymyślą. Jeszcze bardziej pojebany jest exploit, który pozwala na kupowanie minimalnych ilości żarcia i consumer goodsow co miesiąc co pozwala uniknąć jakichkolwiek kar za deficyt,ale tutaj rozwiązanie jest proste i wystarczy ustawić minimalna ilość do kupienia na 100 dla produktów i 500 dla surowców.
Odpowiedz

Dla mnie sam pomysł że trzeba coś modować, bo ktoś będzie exploitować jest pomylony. Nie wiem po co ludzie szukają tych exploitow. Gdzie ich szukają. Po co z nich korzystają. Banda przegrywów życiowych. Z drugiej strony dobrze, że taki Bachu się tym dzieli i nie zostawia dla siebie i nie przypina temu nalepki wiedza weterana :Smile dobra robota
“Bushido is realized in the presence of death.
This means choosing death whenever there is a choice between life and death.
There is no other reasoning.”
[-] The following 4 users Like Takeru's post:
  • , Letho, Mac, Stobek
Odpowiedz

To jest poważna gra w polityczno-ekonomiczne szachy Tejkuś, nie ma tu miejsca na płaczki, potężni VETERANI spędzają setki godzin na szukaniu optymalnych ścieżek rozwoju, a wy niedobre modery jeszcze chcecie ich pozbawić zasłużonych owoców ich pracy. Wgl co to jest, kółko różańcowe, że Bachu się dzieli poradami i trikami ze wszystkimi? To nie miejsce dla płaczek, które nie potrafią same do niczego dojść, jak macie za miękkie dupy i za słabe rozumy, żeby sami do czegoś dojść, to może trzeba iść zacząć grać w Starcrafta, gdzie nie trzeba myśleć...
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
[-] The following 2 users Like Tulev's post:
  • , Letho
Odpowiedz

Ejjjj ja lubię starcrafta xd
“Bushido is realized in the presence of death.
This means choosing death whenever there is a choice between life and death.
There is no other reasoning.”
Odpowiedz

Ale to zwyczajnie wystarczy wejść na reddit jakiejkolwiek gry pdoxu i zaraz coś wyskoczy wśród innych rzeczy. Nie trzeba być przegrywem życiowym.
Odpowiedz

(02.01.2019, 11:47)Tulev napisał(a): To jest poważna gra w polityczno-ekonomiczne szachy Tejkuś, nie ma tu miejsca na płaczki, potężni VETERANI spędzają setki godzin na szukaniu optymalnych ścieżek rozwoju, a wy niedobre modery jeszcze chcecie ich pozbawić zasłużonych owoców ich pracy. Wgl co to jest, kółko różańcowe, że Bachu się dzieli poradami i trikami ze wszystkimi? To nie miejsce dla płaczek, które nie potrafią same do niczego dojść, jak macie za miękkie dupy i za słabe rozumy, żeby sami do czegoś dojść, to może trzeba iść zacząć grać w Starcrafta, gdzie nie trzeba myśleć...

Takie podejście do gry było dominujące na forum jeszcze 2 lata temu. Całe szczęście odeszło na zawsze.
[-] The following 1 user Likes Saegoto's post:
  • Stobek
Odpowiedz

Jeśli mam być szczery, to uważam, że jeśli ktoś na prawdę chcę exploitowac, to zawsze znajdzie jakiś sposób i grając w jakakolwiek grę mp trzeba być tego świadomym i już sam fakt, że się o tym rozmawia jest jakaś tam prewencją Smile Ale no na prawdę nie wydaję mi się, żeby ktokolwiek rzeczywiście używał takich gamebreaking exploitow, które są już de facto cheatem, także nie ma co popadać w jakaś paranoję i sugerować, że sa wsród nas jacyś "ONI", bo o ile jakieś drobne i dyskusyjne zagrania, się zdarzają, tak już respienie zasobów, to zupelnie inny temat. No ale ostatecznie lepiej zapobiegać niż leczyć, bo co jak sobie zechce dorobić te dodatkowe 10%, albo nawet 5% w skali roku?
Odpowiedz

Balans sralans.
Kiedy gramy?
[-] The following 3 users Like coniunctivus's post:
  • , , Krystian
Odpowiedz