Witaj!
Ankieta: Co robimy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Gramy dalej!
47.06%
8 47.06%
Kończymy tą żałość
11.76%
2 11.76%
Restartujemy ;d
41.18%
7 41.18%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kontynuujemy? Kończymy? Restartujemy?

Ok, jesteśmy właśnie świadkami największego dickmove w historii tej sceny, ale jest jak jest.

Odpada nam Chidori, Mac, Andrzej i Take.

Są dwie opcje, kasujemy porzucone nacje i gramy dalej, albo zamykamy kramik i uciekamy.

Za graniem przemawia fakt, że pozostało dalej 17 czy tam 18 graczy, więc dead aż tak bardzo nie będzie.

Za nie graniem natomiast fakt, że pozbycie się 4 nacji rozjebie jakiekolwiek złudzenie balansu oraz nie wiem jak będą stały sprawy z hostem. Hostować mogę, ale u Chidoriego to zdecydowanie lepiej śmigało (a nie wiem cyz ktoś tutaj ma porównywalny PCet)

Jest jeszcze 3 opcja - restart
[-] The following 1 user Likes tiomor's post:
  • Saegoto
Odpowiedz

4 opcja - kontynuowanie gry w środy.
Odpowiedz

Nie gramy w środy. Sam średnio będę mógł, a poza tym wszyscy byli za graniem w niedziele.
Niektórzy nawet chcieli zaczynać po świętach, żeby grać w niedziele.
Odpowiedz

Zaznaczyłem grać dalej ale restart mnie specjalnie nie zaboli.
Odpowiedz

ja tak samo jak Krystian
Odpowiedz

Znowu zjebałem ankietę, ale już nie będę usuwał ponownie Sad
Odpowiedz

W ostateczności zamiast resetu moze być kontynuacja. byleby coś było w niedzielę.
Odpowiedz

Wydaje mi się, że kontynuowanie to lepsza opcja, bo i tak ciężko powiedzieć jak bd wyglądać balans, a zaczynanie od nowa to 2 tygodnie gdzie praktycznie nic sie nie wydarzy, bo wszyscy bd spokojnie simować. Obecnie szansa na różne konflikty jest większa, a 18 osób to ciągle dużo. Poza tym jest szansa, że bd płynniej działało gdy jest mniej graczy.
[-] The following 2 users Like coniunctivus's post:
  • Krystian, Saegoto
Odpowiedz

Jeśli gramy dalej to powinno się też usunąć stategiczne surowce z układów piwniczaków
Odpowiedz

Ja kliknąłem za końcem, ale jak będzie kontynuowana kampa to gram, a jak będzie restart to nie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 31 ms (52.82% PHP / 47.18% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 33 / Obciążenie serwera: 0.22 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]