Witaj!
Ankieta: Restart?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
53.85%
7 53.85%
Nie
46.15%
6 46.15%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Restart?

Restart?
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  •
Odpowiedz

tak plox

mniej planet, grajmy na mniej planet bo się bardziej opłaca simować niż walczyć (a piszę to jako osoba niewalcząca wgle)
mniej układów bo zapewne będze nas mniej - powod prozaiczny pociągniemy szybciej.
Odpowiedz

Mniejsza ilość planet nigdy nie sprawi, że będzie się opłacać walczyć bardziej niż teraz przy obecnych zasadach.
[-] The following 1 user Likes Krystian's post:
  • Pantax
Odpowiedz

No akurat im więcej planet tym bardziej opłaca się walczyć, bo ewentualna przegrana cię tak nie boli
Odpowiedz

miałem 6 planet skolonizowanych i drugie tyle na mnie czekało. jedną nawet oddałem Maciowi w zamian za spokój i mnie nie zabolało. czy to nie rak ?
Odpowiedz

no nie zabolało Cię bo nie była zabudowana, ale robienie floty do wojen jest prawie niezależne od robienia kolonii.

Zresztą mało planet, mniejsze eko, bardziej kosztowna wojna, trudniejsza odbudowa floty.
Odpowiedz

still grałbym 600 układów 0,5 planet. jak byś miał 4 planety a somsiad 5 to chciałbyś mu zabrać. Jak masz 12 z tego 9 skolonizowanych a somsiad 8 skolonizowanych i jeszcze 2 pustem powiedzmy to który normalny jebnie drugiego i po co.
no i najważniejsze : mniej układów + mniej planet = mniej obliczeń = szybsze granie. różnica będzie tak naprawde tylko w skali wojen. beda sie bic mniejsze floty.
Odpowiedz

No jak nie chcesz mieć dziesiątej planety majac dziewięć planet to z toba jest problem Big Grin
Odpowiedz

(13.01.2019, 17:58)Krystian napisał(a): No jak nie chcesz mieć dziesiątej planety majac dziewięć planet to z toba jest problem Big Grin

mam 12, z tego 9 skolonizowanych. jak mi sie odblokuje admcap to bede miał dziesiątą jedenastą i dwunastą bez walki

dla mnie najważniejszy argument za zmniejszeniem skali to wydajność. gralibyśmy szybciej po prostu
Odpowiedz

Pjoter ma rację, ale jednak nie wydaję mi się by rozmowa na temat ustawień 3 godziny przed potencjalną sesją była dobrym pomysłem. Niech Pantax po prostu coś tam wybierze i tyle
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości