Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja

Dyskutujcie, śmiało, zapraszam!
Odpowiedz

pantax jest Mega !
[-] The following 4 users Like Mac's post:
  • , Pantax, Saegoto, Wiktortex
Odpowiedz

Hej, wczoraj robiłem rase na chwilę przed sesją w wybitnie złym nastroju i nie przemyslałem paru rzeczy i kliknałem poporpstu civiki którymi nigdy nie grałem. Miałby ktoś z sąsiadów przeciwko gdyby w modzie odblokować usuniecie za 250 influenca civik barbarian który blokuje większośc dyplomacji i praktycznie nic nie daje oprócz tragicznego casus belli? Mógłbym ASD zwrócić w takim wypadku wszystko co stracił tj 1k kredytów i minerałów i to co stracił przez modyfikator.
[-] The following 2 users Like Krystian's post:
  • , Saegoto
Odpowiedz

CoolStoryBob
Odpowiedz

(14.01.2019, 14:50)Krystian napisał(a): Hej, wczoraj robiłem rase na chwilę przed sesją w wybitnie złym nastroju i nie przemyslałem paru  rzeczy i kliknałem poporpstu civiki którymi nigdy nie grałem. Miałby ktoś z sąsiadów przeciwko gdyby w modzie odblokować usuniecie za 250 influenca civik barbarian który blokuje większośc dyplomacji i praktycznie nic nie daje oprócz tragicznego casus belli?  Mógłbym ASD zwrócić w takim wypadku wszystko co stracił tj 1k kredytów i minerałów i to co stracił przez modyfikator.

Mogę ci zmienić jak nikt nie będzie miał nikt przeciwko, pisz do ludzi.
Odpowiedz

Ja nie mam nic przeciwko temu by za pomocą moda dać możliwość zmiany tego civica za 250 influence i z cd na kolejną reformę.
Odpowiedz

może restart ?
[-] The following 2 users Like Mac's post:
  • Elros, Krystian
Odpowiedz

Restart to jedyne rozwiązanie.
Odpowiedz

To ja chce bufa do robotow z pacza 2.2.3
Odpowiedz

(14.01.2019, 15:28)pantax napisał(a):
(14.01.2019, 14:50)Krystian napisał(a): Hej, wczoraj robiłem rase na chwilę przed sesją w wybitnie złym nastroju i nie przemyslałem paru  rzeczy i kliknałem poporpstu civiki którymi nigdy nie grałem. Miałby ktoś z sąsiadów przeciwko gdyby w modzie odblokować usuniecie za 250 influenca civik barbarian który blokuje większośc dyplomacji i praktycznie nic nie daje oprócz tragicznego casus belli?  Mógłbym ASD zwrócić w takim wypadku wszystko co stracił tj 1k kredytów i minerałów i to co stracił przez modyfikator.

Mogę ci zmienić jak nikt nie będzie miał nikt przeciwko, pisz do ludzi.

niech będzie, tylko wolałbym żeby Krystian porzucił niecne myśli o podziale Wi.O.Chy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 41 ms (63.42% PHP / 36.58% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.05 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]