Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja

To żarty moje Ty ukochane gwiazdy.
Odpowiedz

Leszcze a gdzie wasze opisy?
Odpowiedz

Nie zgadam się na edity dla Krystiana.

Chyba, że Krystian przyjdzie w sobotę na planszówki, tak jak obiecał.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

(18.01.2019, 01:55)Elros napisał(a): Nie zgadam się na edity dla Krystiana.

Chyba, że Krystian przyjdzie w sobotę na planszówki, tak jak obiecał.

Na planszówkach też oszukuje?
Odpowiedz

Tak.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 2 users Like Elros's post:
  • Jakub, Stobek
Odpowiedz

Wczoraj trochę mnie poniosło z tym szantażem, za co przepraszam, no ale jednak na prawdę nalegam na to, żebyśmy zagrali na beta patchu, który jest już po hotfixie. Wiadomo, że cały czas ma sporo bugów i trochę inny balans, no ale jednak w porównaniu do 2.2.2, czy 2.2.3 jest bezsprzecznie patchem lepszym i co najważniejsze naprawia problem tragicznej wydajności i czyni grę grywalną w mid i late game. Wiadomo, że przesiadka na nowy patch wiąże się z jakimiś problemami i bugami, których nie sposób przewidzieć, no ale jak dla mnie to samo tyczy się patchy "stabilnych", które są jeszcze bardziej zbugowane od testowego...

Co do wydajności, to na obecnym save na 2.2.3 miesiąc trwa u mnie ~11 sekund, a na 2.2.4 ~8. Im dłużej będziemy grali tym sytuacja będzie tylko gorsza i przypuszczam, że jak ktoś ma słabego kompa, to różnica będzie jeszcze większa niż u mnie.

W każdym razie jutro gram niezależnie od tego jaki będzie patch, no ale nie ukrywam, że zwyczajnie nie chcę mi się grać jak sobie pomyślę, że zagramy z 20 lat przez 4 godziny ;/
[-] The following 3 users Like Konto usunięte's post:
  • Saegoto, Stobek, Wiktortex
Odpowiedz

ja na przykład nie wiem co zmienił nowy pacz, ale zagram na tym co będzie.
Odpowiedz

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...7.1146498/
Odpowiedz

Dlatego nie wiem. oni tam szprechają po angielsku xD
Odpowiedz

Moze znajde suba. Szukac? Za tiomora?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości