Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja

No jeśli kogoś znajdziesz za państwo Elrosa to śmiało, z tego co mi wiadomo Krystian nie potrzebuje juz suba
Odpowiedz

Kolega nie subowal bo on z zasady jednak nie subuje.

Czy tylko ja zastanawiam sie po co taki Krystian w ogole gra? Teraz mowi ze juz nie ma sensu grac w stelaris bo juz ograne najlepsze buildy ;d siedzi tam na tronie i mowi ze juz wygral i obraza innych nazywajac warzywami.

Jak mozna simowac 200 lat, symulowac gre na kazdym save po kilka razy itp i jeszcze sie pyszyc swoja sila a jednoczesnie narzekac na nude? WTF

Jeden z drugim hegemonem(Mac tez do Ciebie) ruszcie dupe, zacznijcie walczyc o ta hegemonie w kosmosie , ale nieee bo przeciez mozna przegrac, a bic slabszych to zmula. Mozna innych wasalizowac, zrobic unie czy cokolwiek, a tutaj nic, nawet jakiegos opisu czy zrzutow zeby cos zobaczyc jaka to sila, a gdzie nic. Wstyd i smutek i zal.

Szanuje, Pomka, Wiktora, Sae, K4dywany, Pantaxa i nawet Xena i Bacha za to ze jednak cos robia, probuja, zyja w tym swiecie i istnieja aktywnie i mimo widocznej roznicy skilla przynajmniej czuje ze z nimi gram jak z ludzkim przeciwnikiem, podczas gdy niektorzy pozostawiaja po sobie gorzki posmak PG.

PS. Pomek jak wygram ta wojne das sie zwasalizowac?
[-] The following 1 user Likes Stobek's post:
  • Marcin
Odpowiedz

Ty masz jakieś kompleksy wobec mnie XD jak dotąd moje imperium miało 3 wojny które otworzyły mi 5 planet. Wczoraj mnie uwaga(!!) Nie było w grze i subował Karpaj, więc ciężko by walczył skoro uczy się tej gry dopiero.

No i nie wiem co w takim wypadku robi Bachu Pantax czy nawet Xeno skoro moje imperium rzekomo nic nie robiło ;/
Odpowiedz

Ja nie mam za bardzo o co ani z kim walczyć.
Za dużo wojen potrzebnych żebym cokolwiek sensownego zyskał przez conquest. Zresztą nie mam influence nawet na tyle claimów.
A wasalizacja na tym modzie chyba też nic nie daje ?

Chciałem powalczyć o L-Cluster, ale zapomniałem że trzeba mieć L-Gate do tego, a na mojej połowie mapy nie ma żadnego, więc dupa Big Grin

Stoczyłem 2 wojny w tej kampanii, co i tak pewno więcej niż przeciętny gracz więc się ode mnie odczep.
Ty tylko rozbierasz Pomka 3v1, wiec nie wiem gdzie tu powód do chwały ?
[-] The following 1 user Likes Mac's post:
  • Stobek
Odpowiedz

Przykro mi Mac i Krystian bede sie czepial zawsze was ;d dopoki sie cos nie zmieni, ale i tak juz pisze mniej.

I przepraszam bardzo ale jak mozna gangowac kogos bedac atakowanym ? w wyrownanej wojnie? teraz Pomek walnal Wiktora oddzilenie i oddzielnei mnie+ piotrka. W momencie w ktorym Wiktor stracil stolice od L-Gatow, a ja mialem flote lecaca na pomoc.
[-] The following 1 user Likes Stobek's post:
  • Wiktortex
Odpowiedz

Pomkowi 2 razy pozabieraliście układy, to nie dziwne że chce je odzyskać. Ciężko to nazwać agresją, dla mnie on się ciągle broni.
W związku z tym zupełnie nie rozumiem co Piotrek jeszcze tam robi ....

Ja myślałem że Krysia zje asd'a i będzie trzeba Krysie bić co by się zbyt zuchwała nie zrobiła, ale Krysia olał kampanie ...
Odpowiedz

Ja jescze mam nadzieje ze Krystian pokaze ze ma kregoslup i zagra w tej kampanii porzadnie do konca wykazujac sie swoim skillem.

Co do Pomka to wiadomo ze to on jest agresorem od poczatku i tak jak wspominal Mac na SB, ja takze szanuje i podziwiam Pomka za umiejetnosci.
Nie wiem jakim cudem przy takich zbrojeniach(napewno ma z 2x tyle alloyow co ja) ekonomicznie daje rade. Widac napewno ze cierpi na tym tech, gdyz wczesniej byl w topce a teraz gdzies w srodku stawki, ale poza tym samo utrzymanie floty 30k musi kosztowac miliony, nie mowiac o tej liczbnie popow.
Odpowiedz

Ja mam genialny pomysł na nastepną tak btw.
Każdy przygotwywuje rase. Można robić każdą. Nawet rój. Można trollować z rasami które są słabe. Następnie 5 minut przed pierwszą sesją bierzemy program do losowania. Ktoś puszcza losowanie na streamie i kazdy gra tym co  mu sie wylosuje xD

Co do obecnej i mojego udziału w wojnie. 
Nie czuje sie agresorem. Staram sie poznać mechanike walki walcząc z dala od domu (chyba jedyny latam na autoflocie). Oczywiście nie chce zrobić Pomkowi krzywdy ale po tej bitwie to tak własciwie nie mam już czym.
[-] The following 1 user Likes PiotrekEU's post:
  • Wiktortex
Odpowiedz

(28.01.2019, 13:06)Mac napisał(a): Chciałem powalczyć o L-Cluster, ale zapomniałem że trzeba mieć L-Gate do tego, a na mojej połowie mapy nie ma żadnego, więc dupa Big Grin

</3

Co do wojny gdy gankowaliśmy Pomka 3v1. Nie chciałem się wcale tłuc wtedy. Wolałem posiedzieć i posimować, jednak wiedząc, że zostanę zaatakowany przez niego zawarłem pakty obronne, które miałem nadzieję, że go od tego zniechęcą. Ten gank 3v1 Pomek przyjął z pełną świadomością wypowiadając mi wojne.
[-] The following 1 user Likes Wiktortex's post:
  • Stobek
Odpowiedz

Ogólnie skoro ilośc paktów handlowych redukujjemy przy pomocy zasad do 3. To moze trzeba by bylo pakty obronne zredukowac do 1 ?....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości