Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja

Jesli ten pusty kraj jest grywalny nadal, to daje jakies 50% szans ze moge zagrac. Bo jeszcze nie wiem jak bede miec godziny w pracy tutaj ;P
Odpowiedz

grywalny jest, może nie jest top 5, dwójka jego sąsiadów zostąła annihilowana przez lgate
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  • Wiktortex
Odpowiedz

Tak na przyszłość należy ograniczyć przesyłanie popów w czasie wojny. Bzdurą jest atakowanie kogoś i brak możliwości zdobycia populacji bo obrońca na chwilę przed lądowaniem wrogiej armii przesyła 40 popów na inne planety za jakieś 10k energii które raczej każdy ma odłożone na różne kryzysowe sytuacje lub może łatwo uzyskać marketem.

Jednocześnie uważam, ze możliwość ucieczki populacjami dalej powinien być w grze ale koszt musi zostać zwiększony lub wprowadzony jakiś wyznacznik ile popów powinno zostać na planecie. Coś w stylu transfer jednej populacji w czasie wojny zwiększony do 1k? O ile to możlowe modem?
[-] The following 1 user Likes Krystian's post:
  • Saegoto
Odpowiedz

(04.02.2019, 21:08)Krystian napisał(a): Tak na przyszłość należy ograniczyć przesyłanie popów w czasie wojny. Bzdurą jest atakowanie kogoś i brak możliwości zdobycia populacji bo obrońca na chwilę przed lądowaniem wrogiej armii przesyła 40 popów na inne planety za jakieś 10k energii które raczej każdy ma odłożone na różne kryzysowe sytuacje lub może łatwo uzyskać marketem.

Krystian moze TY masz:d ja niemiale mwiecej niz 3k. I uwazam ze jak ktos poswieca 10k i zapycha inne planety, ktore przez jakis czas maja kosmiczny unemmployed i cala gospodarka kwiczy bo na bank trzeba inwestycji w infrastrukturę  na nich co wymaga duzo krysztalow, a Ty zdobywsz planete z budynkami itp

Masowa ewakuacja planety za gigantyczna cene uwazam ze ma to sens. Chociaz fajniej by bylo jakby te popy transportujace sie to byly statki podruzujace miedzy planetami. Jak wojsko, i mogly miec oddzielne techy (np  szybszy transport miedzy planetami). No ale tego nie ma. A zablokowanie takiej mozliwosci byloby nie fair bo nie daje zadnych szans na obrone jak sie przegralo flota.
Odpowiedz

Zakaz przesiedlenia w czasie wojny
Odpowiedz

zakaz pauz na przesiedlenia
[-] The following 3 users Like Mac's post:
  • Bachu, Stobek, tiomor
Odpowiedz

Jak ktoś będzie krzyczał o nie pauzowaniu gry na 30-60 sekudn ktoś jest niszczony przez RNG AI to ja wychodze z serwera :/

I jeszcze najgłośniej krzyczą ragequiterzy z eu4 :/
Odpowiedz

(06.02.2019, 03:00)Krystian napisał(a): Jak ktoś będzie krzyczał o  nie pauzowaniu gry na 30-60 sekudn ktoś jest niszczony przez RNG AI to ja wychodze z serwera :/

I jeszcze najgłośniej krzyczą ragequiterzy z eu4 :/

Bo Mac wie ze Ai mu nic nie zrobi bo jest za silny prawie zawzse:d 

No i Krystian sie zdecyduj czy mozna przenosic czy nie, odpalanie L-gatow to tez strategia, i co nagle ktos moze i przenosic popy i jeszcze pauzowac? Pauza powinna byc jak w EU tylko na podpisanie pokoju.
Odpowiedz

Ja nie gram, ale bym krzyczał za każdą pauzę.
Odpowiedz

Jutro jest sesja?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości