Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Glupie pytania madre odpowiedzi

Mam roboty.
Robie nowy schemat. Np Super roboty do science. Chce nowy template zaaplikowac ale nie moge wybrac pojedynczych popow tylko cale planety, co mi sie srednio oplaca bo raz ze trwa to 100 lat, to na dodatek strace bonusy na czesci popow(np do roboty pradu) ktorych nie chce stracic.

Co robic?
Odpowiedz

specjalizacja planet, albo zmień kraj :v

przy okazji zapytam, czy ktoś ogrnia czy w takim wypadku na daneh planecie gdzie jest praca dla energorobów i robotów pod badania, zostaną wytworzone roboty z aktualnie wymaganych templatów?
Odpowiedz

Możesz stworzyć kilka templatów robotów i przy produkcji wybrać którą wersję chcesz produkować.
(osobną na każdej planecie i możesz je zmieniać za każdym razem)

W sumie fajna sprawa, nie wpadłem na to wcześniej Smile
[-] The following 1 user Likes Mac's post:
  • Wiktortex
Odpowiedz

Ok mamy mid game, mam np planete 10 i juz nie mam co tam budowac dystryktow, czy w tym momnecie regularnie przesiedlacie z takiej planety ludzikow na wieksza planete? Czy poprostu wstawiace edykt zeby wiecej popow nieprzybywalo. Na glownej planecie tez nie mam juz limit dystryktow, i unemployment stal sie duzym problemem bo nie wyrabialem z mineralami na nowe budynki/dystrykty. Unemployed popy u mnie zzeraja wiecej niz zatrudnione.
Widze ze spokojnie moge wywalic fabryki od zwiekszania popa, co da mi slota na np techa czy alloye, ale to nowych miejsc mi nie przybedzie. Co robic?
Na ulepszone budynki mnie nie stac bo nie mam rzadkich surowcow + mineralow i pradu na utrzymanie.
Odpowiedz

Mam wojnę z Jakubem. Ja mam 100 % wyczerpania, Jakub dużo mniej i ok 300 dni do przymusowego pokoju. Czy ten przymusowy pokój obejmuje kapitulacje ?
Odpowiedz

Stracisz to co zajął Jakub i ma na to claimy.
Odpowiedz

przymusowy pokój obejmuje to samo co status quo.
Odpowiedz

Z tego co mi wiadomo, po ruch 300 dniach nie musi się skoczyć wojna, od tego momentu Jakub może, ale nie musi wymusić status quo
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  • Mac
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości