Witaj!
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogłoszenia

Gramy jutro o 20, imperium po Elrosie (Reptylię) obejmie Karpaj
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  •
Odpowiedz

Żeby każdy wiedział na czym stoimy w tym momencie: czekamy aż paradox zrobi z bety oficjalną wersję gry, wtedy problemy z firewallem powinny zniknąć. Jeśli w tym tygodniu tego nie zrobi istnieje opcja, że uda się zmiany z bety dać w modzie i grać na oficjalnej wersji wraz z dobrodziejstwami bety (do sprawdzenia). W obu tych przypadkach cofnelibyśmy się rok z grą, do momentu w którym wczoraj mieliśmy zaczynać, żeby wyeliminować problemy ze zmianą patcha
  • Mac
Odpowiedz

Ale to bedziemy grac czy nie? (Ostatnia niedziela nie wyszla za dobrze)
Jaki problem zacząć od nowa na nowym paczu ?
Po co nam mod skoro tylko z nim problemy?
Odpowiedz

Możliwe, że mnie nie będzie.

(07.02.2019, 14:02)PiotrekEU napisał(a): Ale to bedziemy grac czy nie? (Ostatnia niedziela nie wyszla za dobrze)
Jaki problem zacząć od nowa na nowym paczu ?
Po co nam mod skoro tylko z nim problemy?

Tak jak pisałem, czekamy, aż paradox wypuści oficjną wersję patcha. Jeśli nie to spróbujemy ze zmienionym modem Pomka. 
Problemem zaczęcia od nowa jest to, że nie ma kompetnie sensu zaczynać od nowa, ani nikt nie odszedł, ani nic w tym stylu, a bardzo nie podoba mi się idea restartu, bo ktoś sobie chcę zacząć od nowa.
MOD NIE JEST PRZYCZYNĄ PROBLEMÓW.
Edit. widzę, żę paradox wypuścił patcha 2.2.4, w związku z tym gramy w niedzielę od save, który był tydzień temu, czyli pomijamy ten 1-2 lata gry, które zagraliśmy na cofniętej wersji.
  • Wiktortex
Odpowiedz

Ja moge sie poswiecic i w sobote przetsetowac czy dziala coslfniecie sejwa na tym patchu. Tak zeby nas chociaz 4 było.

Co do grania od nowa to tylko zabezpieczam sie przed brakiem kampy w stellaris i fajnie by bylo mieć na niedzielę plan "b" gdybysmy stracili jednak mozliwosc kontunuacji.
Odpowiedz

Plan "b" zabije plan "a", zresztą nie ma potrzeby robić kampanię na szybko, tylko po to, żeby nie zagrać jeden tydzień więcej
Odpowiedz

paradox też wypuścił betę która zrobi Imba Pomka Big Grin
Odpowiedz

W sumie to dlaczego mielibyśmy cofać save?
Odpowiedz

bo obecny prawdopodbnie jest spierdolony
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości