Witaj!
Ankieta: Kto powinnien zostać prezydentem Agex?!
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wiktorex
52.94%
9 52.94%
Krystian
23.53%
4 23.53%
Saegoto
23.53%
4 23.53%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wybory prezydenckie Luty 2019

Witam,

Nadszedł czas na wielkie wydarzenie.
Wybór Prezydenta Agex.pl, osoby znamienitej, będącej przedstawicielem spraw ludowych. 

Swą poprzednią Katencję zakończył Prezydent Bachu, będąc prawdziwą podporą społeczności. Nadszedł jednak czas by wybrać nowego prezydenta!

================================================================================

Co leży w obowiązkach prezydenta?
1. Podtrzymywanie społeczności na duchu, w tym udawanym systemie demokratycznym
2. Przyjmowanie na siebie wszelkich zarzutów od społeczności, by chronić interesy Dyktatury. 
3. Przygotowywanie petycji od społeczności, o których wszyscy zapomną.

Kto może kandydować?
1. Najbardziej poważani członkowie sceny, czyli każdy. 

Jak się zgłosić?
1. Napisz w tym temacie post, w którym opiszesz swoje przyszłe niespełnione obietnice wyborcze. 

================================================================================

Na zgłoszenia czekam do końca 27 stycznia. Następnie powstanie odpowiedni temat z ankietą, w której dokonany zostanie wybór nowego Prezydenta!
[-] The following 1 user Likes Chidori's post:
  • Wiktortex

Bachu zasługuje na reelekcje bożą
[-] The following 1 user Likes arcyżużel's post:
  • Saegoto

Witajcie Rodacy!
Zrobię wszystko! Serio! Obiecuję wam, że zrobię wszystko!
Może i jestem niekompetentny, nie nadaję się do funkcji prezydenta, nikt mnie tu nie zna, ale nikt nie obieca wam tyle co ja!!!!!!!1111!!!!!111

+ darmowa hawajska dla wszystkich!!!
[-] The following 4 users Like Wiktortex's post:
  • , arcyżużel, Pantax, Saegoto

Cześć, wielu z Was zna mnie pod nickiem Krystian, tak też mam na imię. Jestem rozczarowany, że kolor niebieski dostał gang P a nie Ja. No ale moje możliwości prawne na tym się nie skończyły I jak widać mogę zostać pierwszym obywatelem agexu. Moje obietnice:

Zbanuje arcego.

Zorganizuje Czas na Krysie v3.
[-] The following 3 users Like Krystian's post:
  • Chidori, Karpaj, Wiktortex

Minusy dla Krysi tutaj!
[-] The following 7 users Like Konto usunięte's post:
  • arcyżużel, Chidori, Helvi, Karpaj, kitsune, lysy, Saegoto

(25.01.2019, 18:03)Krystian napisał(a): Cześć, wielu z Was zna mnie pod nickiem Krystian, tak też mam na imię. Jestem rozczarowany, że kolor niebieski dostał gang P a nie Ja. No ale moje możliwości prawne na tym się nie skończyły I jak widać mogę zostać pierwszym obywatelem agexu. Moje obietnice:

Zbanuje arcego.

Zorganizuje Czas na Krysie v3.

Ten Pan mnie przekonuje!
[-] The following 1 user Likes Chidori's post:
  • Wiktortex

Postanowiłem startować w wyborach. Nie jest to łatwa decyzja gdyż wiem jaki ciężar odpowiedzialności nosi taki urząd. Jednak postanowiłem się poświęcić i wystartować w tych doniosłych i jakże potrzebnych wyborach.

Mój program i pomysł na forum jest taki: gdy wygram wybory a moich kontrkandydatów wbiję w glebę, to wszystkie głosy które zdobędę oddaję Wiktorowi. I jeśli wygram, jemu oddam urząd.

Ponadto uważam, że Krystian powinien zostać zbanowany.

Głosuje na żużla.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"

Arcy na prezydenta1!!!

Bachu na prezydenta. Idealny figurant.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości