Witaj!
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TERIOR

Zwój Teriorów

** *** ***** ******* ********** ************ ***************** *******************

Te wypowiedzi spisał terior z Septiumusów. Prorok, przez którego przemawiał Cassael.
Słowa te są skierowane do mieszkańców układu Sol. Do człowieka. Aby je poznal.
Aby poznał wnikliwość, przysłowia mędrców i zawiłe zagadki.
Żeby rozpoznał czasy i ożył.
Aby sprawdził co Słowo mówi i ukrywa w Księdze Życia.

Oto Immanuel posłał swojego anioła i przedstawił przez niego w znakach swojemu niewolnikowi Janowi, co ma się stać wkrótce.
"To mówi Ten , który ma ostry miecz obosieczny:
"Wiem, gdzie mieszkasz. Tam, gdzie jest tron Lucyfera.
Ale trzymasz się mojego imienia i wiary w mnie się nie zaparłeś.
Nawet we dni Antypasa, mojego wiernego świadka,
który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan.

Ale mam to przeciw tobie, że są u ciebie tacy, co się trzymają nauki Balaama, który pouczył Balaka,
jak podsunąć synom Izraela sposobność do grzechu
przez spożycie ofiar składanych fałszywym bogom
i przez uprawianie rozpusty.
Tak! Ty także masz takich, co się trzymają nauk Nikolausa.
Nawróć się zatem!
Jeśli zaś nie - przyjdę do ciebie niebawem i będę z nimi walczył mieczem moich ust.

Kto ma uszy, niechaj słucha, co duch mówi do zborów:
Zwyciężającemu dam manny ukrytej i dam mu biały kamyk,
a na kamyku wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, oprócz tego, kto je otrzymuje.""

Oto są rzeczy układu Sol. Są to sprawy człowieka na Ziemi.
I ja, syn Akarda, ukarzę Ci wnikliwy czytelniku, drogi szlachetnych teriorów.
Tylko zwróć uwagę na mądrość. Znajdź rozeznanie.
Rozpoznaj czasy w układzie Sol.

** *** ***** ******* ********** ************ ***************** *******************

część pierwsza - rok teriorski 943
Sprawy na Mardes
Kolonizacja Tory i Patmos - utworzenie Federacji
Kontakt z Nauvoo
Kontakt z Tesają
Wyprawa na Planetę Proroka
Lucius prorokiem wśród tesajczyków
Kontakt z Kartelem Ortega i Upadłym Imperium
Bitwa Czterech Braci
Nowe wybory

część druga - rok teriorski
Sen Luciusa
Pogoń Nel Vendome za Septiumusami
Luc Vendome odkrywa Leyyé
Rosh Vendome odkrywa Da Bol
Sąd Cassaela

część trzecia - rok teriorski
Skarbiec Akardów
Akardowie oraz roboty Unwated i Coogle
Lucius prorokiem w Rojjhild

część czwarta - rok teriorski
Wyrok na Tesayę
Kryzys rządowy - Pigna Xu'lar Wielkim Kanclerzem

część piąta - rok teriorski 1066
Narada w Fonte Carde
Wywabienie dzieci Thanosa i pomoc Brylle
Gniew Heree'iego
Odpowiedz

Odpowiedz

(27.01.2019, 00:59)Wiktortex napisał(a): Jakiego pisma i systemu liczbowego używają Teriorowie?

W roku teriorskim 27 Santago Septiumus został przeniesiony przez Lucyfera do układu Sol. Nauczył się tam wielu rzeczy. Był w Europie, w Turcji, Palestynie i Persji, w Indiach i w Chinach. Po powrocie wprowadził na Mardes alfabet łaciński i cyfry arabskie. Od tamtego czasu pewni teriorzy utrzymują kontakt z pewnymi ludźmi.

mimo zakończenia kampanii bożej mam nadzieje panie sae ze będzie tutaj stała dalsza cześć opowieści
a propos opowieści prorockich
Błogosławieni bez kibli, albowiem oni posiądą potężne zwieracze
Błogosławieni konfidenci, albowiem oni legitymację i medal solidarności posiądą
Błogosławieni alfabeci, albowiem wszyscy za nich czytać i pisać będą
Błogosławieni nieroby, albowiem do niech należą starosielce
Błogosławieni alkoholicy, albowiem dla nich Zodiak otwarty będzie całą dobę
Błogosławieni pacjenci Choroszczy, albowiem oni Piłsudskiego wnukami zostaną
Błogosławieni obsrani, albowiem oni codziennie nowe nachy dostaną
Błogosławieni roszczeniowi menele i złodzieje, albowiem oni węgiel na wieczność posiądą.

O to słowo knurze.
Odpowiedz

Ród Septiumusów kontroluje Mardes poprzez zarządzanie kryzysem. Sprowadza problemy na teriorów od prawie milenium. Dotarcie na Planetę Proroka zmienia ich percepcję. Niektórzy petryfikiusze zapragnęli wyrzec się podstępu i zaprowadzić sprawiedliwość na rodzimej planecie. Jednak będzie to wymagać nauki i wielu poświęceń. Wkrótce Lucius Septiumus popełni błąd, który będzie kosztował go dorobek czterystu lat życia.
Odpowiedz

Grzech na Tesaji

Ten, który wyjawia i zakrywa tajemnice Niebios, posłał proroka na Tesaję. Po raz ostatni.
Był nim terior (ten który pierwszy został urodzony przez kobietę).
Dał on tesajczykom zwój czterech duchów, którzy trzymają cztery wichry zagłady.
Będą one puszczone na tych, którzy nie chcą pojąć grzechu i nie okażą żalu za swoją rozpustę i czary.

Suriel ustami proroka obwieszczał:
„Zwracam uwagę na Ne'Kretha z No'Teb, na Tesaję, jej bogów i jej władców.
Zwracam uwagę na Asde, Wielkiego Wodza i wszystkich, którzy mu ufają.
Wydam was w ręce Luciusa Septiumusa.
Płomieniem teriorskim spalę waszą rozpustę.
Sprawię, że pochłoną was wasze czary, a wasi bogowie zginą.
Ale potem Tesaja będzie zamieszkana, jak w przeszłości – oświadczył Najwyższy – przez tych co doszli do skruchy.”

Lecz tesajczycy nie chcieli słuchać. A kopie zwojów palili w ogniu.
Jednak ci, którzy stali jak kaktus na pustkowiu, których serce okazało się mięsiste, zostali zebrani.

Wykonanie tych wyroków opisał terior z Septiumusów, syn Akarda. Zgodnie z tym co nakazał Cassael.

Podobnie też przemówił Immanuel przez Jana do swoich sług w układzie Sol:

„To mówi Syn Boży, który ma oczy jak płomień ognia, a jego nogi są podobne do polerowanej miedzi:

„Znam twoje uczynki i miłość, i wiarę, i służbę, i wytrwałość.
Wiem, że twoich ostatnich uczynków jest więcej niż pierwszych.

Lecz mam ci za złe, że pozwalasz Jezebel, kobiecie która podaje się za prorokinię,
nauczać i zwodzić moich sług,
aby dopuszczali się rozpusty.
i jedli to, co ofiarowano fałszywym bogom.

Dałem jej czas na skruchę, ale ona nie chce żałować za swoje rozpasanie.
Toteż rzucę ją na łoże i sprawię, że będzie chora.
A na tych, którzy z nią cudzołożą sprowadzę wielki ucisk,
jeśli nie okażą skruchy za swoje uczynki.
Jej dzieci zabiję. I wszystkie zbory poznają, że ja jestem tym, który bada myśli i serca.
Oddam każdemu z was według waszych uczynków.

Na pozostałych zaś wszystkich, którzy nie idą za tą nauką.
Na tych, którzy nie poznali tak zwanych „głębokich rzeczy szatana” -
Nie nakładam na was żadnego ciężaru.
Trzymajcie się mocno tego co macie, aż przyjdę!

Zwyciężającemu, który wypełnia moje uczynki dam władzę nad narodami.
I będzie nimi rządził berłem żelaznym, aż zostaną potłuczone jak gliniane naczynia.
Ja również taką władzę otrzymałem od mojego Ojca. I dam mu też gwiazdę poranną.
Kto ma uszy, niech słucha, co duch mówi do zborów.””

Odpowiedz

Zajebiste w huj panie saegoto! 
Co do technologii bożej 
Mamy rok 2040. Major Suchodolski od 21 lat jest bezdomnym gdyż 1 kwietnia 2019 roku Krzysztof Kononowicz ostatecznie spierdala go ze stanowiska za wąchanie nitro, wyzwiska i tak dalej. Na jego wersalkę zostaje przyjęty Jan Łoś który dostaje kamerkę od widzów i żyje jak pączek w maśle dzięki dotacjom z lajtów. Major z roku 2040 buszując po śmietnikach znajduje egzemplarz Trybuny Lepszego Sortu gdzie na pierwszej stronie Naczelnik Jarosław Kaczyński informuje, że Imperium Lechickie wynalazło maszynę do podróży w czasie i potrzebuje ochotnika który jako pierwszy sprawdzi działanie nowego wynalazku, podróżnik w czasie zostaje ochrzczony przez prasę mianem "Orbita". Major z przyszłości zgłasza się na ochotnika i jako datę cofnięcia się w czasie wybiera marzec 2019. W głowie naszego Orbita pojawia się plan w którym przyjmuje miano Jan Łosia i pojawia się w przeszłości tuż przed przybyciem prawdziwego Ł[RODO] i ostrzega swojego młodszego ja przed konsekwencjami bycia spierdolonym ze stanowiska. Podróż w czasie się udaje, Major 2040 jako Jan Łoś pojawia się na Szkolnej17. Przez to, że 21 lat jest bezdomnym jego charakter ulega stępieniu co bardzo podoba się teraźniejszemu Kononowiczowi. Konon spierdala 1 kwietnia teraźniejszego Majora, a Major 2040 wysiłkiem ostatnich szarych komórek dedukuje, że żadnego Jana Łosia nigdy nie było. Jan Łoś to tak naprawdę Major 2040 który spierdala sam siebie ze stanowiska. Major 2040 przez wąchanie nitro ma dziury w pamięci, ale nagle sobie przypomina, że Jan Łoś jednak nie prowadził lajtów tylko z dziwnego powodu zgłupiał i trafił do wariatkowa. Widzimy teraźniejszego Majora który śpi w lesie z psami, kamera wraca do domu Kononowicza gdzie Major2040 aka Jan Łoś dostaje pomieszania zmysłów, do domu wpadają sanitariusze z Choroszczy z kaftanem. Ekran zaciemnia się, a w tle słychać śmiech Mexicano i jego słowa
-hhahahaha Major jest tylko jeden
ale czy aby na pewno?
Odpowiedz

[Obrazek: gE1ORci.jpg]

Bambal - tubylec z Arival.  To on pokazał Akardom świat Unwanted. Wysłała go Rada Niechcianych, aby zdobył zaufanie teriorów i pomógł pokonać Xirtam. Unwanted to roboty, które zostały wygnane z Cybertronu.

Cywylizacja robotów na Xirtam rozwinęła się nagle. Jeden z programów sztucznej inteligencji zdołał opanować wszystkie inne programy na świecie. Po paru latach w końcu w ciągu paru godzin przejął władzę nad planetą a mieszkańców zniewolił. Humanoidzi byli uprawiani jak jedwab, dostarczając robotom energię.
Odpowiedz

Półgodzinny soundrack do tych kilku linijek? xd
No i humanoidzi to jest fatalne i niewydajne źródło energii, a wbrew temu co mówi Stellaris, tej jest od groma jak już sprawnie poruszasz się po kosmosie ¯\_(ツ)_/¯
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
[-] The following 1 user Likes Elas's post:
  • Marcin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości