Witaj!
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmiany na przyszlą kampanię

Popatrzcie za to na zakres kopania dołków pod seniorem u wasala z ck2 :p
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
Odpowiedz

Po prostu trzeba dodać zasadę, że atakujący nie może się poddać w ciągu pierwszego roku wojny bez zgody obrońcy
Odpowiedz

(19.02.2019, 10:32)Mac napisał(a): a nie ktoś kto co 10 lat bez konsekwencji atakuje seniora i bezkarnie tworzy koalicje za jego plecami.

No ale czy to nie tak właśnie działa mechanika wasalizacji? Tak samo pojebane i bezsensowne jest to, że można bez konsekwencji i z zaskoczenia zwasalizować pół galaktyki nie musząc się martwić o to, że wszyscy wasale jednocześnie się zbuntują.

(19.02.2019, 13:06)Pantax napisał(a): Po prostu trzeba dodać zasadę, że atakujący nie może się poddać w ciągu pierwszego roku wojny bez zgody obrońcy

No ale niby po co? Po to, żeby suweren mógł przez ten rok rozjebać nie tylko flotę, ale jeszcze zbombardować, albo zająć jakąś planetę, czy kilka układów? XD
[-] The following 1 user Likes Bachu's post:
  • Krystian
Odpowiedz

Krystian Mowisz o kampani w ktorej byls ameba a ja warzywem?:p ber ciekawszaBig Grin mmoze dla niektorych tych co siedza na rpg.
CK2 nie gralemm chyba pora zaczac ale tam wyszedl u was jakis rak tutaj nie ma raka jest tylko Mac.
Odpowiedz

No ja tam miałem cały czas interakcje z innymi graczami. Tutaj w stellaris sobie raz na jakiś czas jebnąłem asd i zabierałem planety bo był blisko i parę razy z kimś jakieś deale zrobiłem. Dyplomacja w eu4>cała reszta gier pdoxu.

Takiego bacha nie miałem nawet po co bić bo sąsiadowalismy jakimiś dziadowskimi układami a potem jakoś wystrzelił gdy u mnie jedna sesje grał Karpaj i dopiero w niedzielę go dogoniłem i mogłem jakoś sensownie walczyć. Od Xena mnie dzielił asd a Mac był jeszcze dalej.

Ja bym czekał z następną kampania na dlc od dyplomacji.
Odpowiedz

(19.02.2019, 16:12)Stobek napisał(a): Krystian Mowisz o kampani w ktorej byls ameba a ja warzywem?:p ber ciekawszaBig Grin mmoze dla niektorych tych co siedza na rpg.
CK2 nie gralemm chyba pora zaczac ale tam wyszedl u was jakis rak tutaj nie ma raka jest tylko Mac.

Dzięki Stobeleon.
[-] The following 3 users Like Mac's post:
  • Bachu, PiotrekEU, tiomor
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości