Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MINIKAMPANIA

Byłby ktoś chętny zagrać przed startem Pantaxowej kampy zagrać na szybko jakąś kampanie testowo-edukacyjną 4fun bez jakichś specjalnych zasad i try hardu? Żeby nie tracić czasu pominelibyśmy wojnę domową w Hiszpanii i wojnę Japonii z Chinami i żeby nie było try hardu siedzielibyśmy na jednym kanale i skupili się na rozkminianiu samej gry, co by też jakieś żółtodzioby mogły z tego wszystkiego wynieść coś więcej niż szybki wpierdol. Jako termin pierwszej sesji proponuję piątek/sobota i niedziela, a później się zobaczy. Rozstawienie to już zależne od graczy, ale jeśli zabraknie WETERANÓW do obsadzenia majorów, to można zagrać GER, ITA vs FRA, GBR umawiając się na walkę od wiosny 1940.(wojna normalnie od 39, żeby nie blokować focusów), ale jak się uda to zagrałbym GER, ITA, JAP vs ZSSR, GBR, USA. IMO najlepiej zagrać bez minorów, bo raczej nie będzie na tyle chętnych by ich obsadzić i każdy świeżak po prostu grałby jako drugi gracz na majorze bez jakiejś spiny by zapoznać się z grą nie musząc się martwić o jakieś tam buildy, focusy i inne dziwne rzeczy i podczas wojny mógłby sobie na jakimś wyznaczonym froncie powalczyć z innym świeżakiem, czy coś tym stylu i co najważniejsze to po takiej luźnej kampanii mógłby się upewnić czy w ogóle chcę w to grać. 

Pomysł jest raczej luźny, jak ktoś ma jakieś propozycje, albo nie chcę być giermkiem majora, tylko pełnoprawnym minorem, albo zwyczajnie ma to wszystko w dupie, ale chcę spróbować tego całego HOJA to niech coś tu skrobnie, albo chociaż zostawi lajka, żeby jakoś było widać zainteresowanie.
Odpowiedz

Ja podpinam się, dobra inicjatywa.
[-] The following 1 user Likes Polakko's post:
  •
Odpowiedz

Ja mogę w niedzielę pograć, na jakimś speed 3
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  •
Odpowiedz

Chętnie bym spróbował może być np niedziela.
Jeśli miałbym wybrać duży kraj to Włochy lub USA.
Poza tym jeśli ktoś z forum chciałby już zupełnie nieoficjalnie zagrać w 2/3 to też mógłbym
[-] The following 1 user Likes asd's post:
  •
Odpowiedz

Ogólnie dla sprostowania jeszcze dodam, że każdy będzie mógł zagrać czym chcę i to granie jako drugi, to po prostu według mnie najlepsza opcja do ogarnięcia gry, ale jak ktoś nie ogarnia HOI i nie chcę grać z kimś na jednym państwie, to może grać jakimkolwiek państwem o ile nie będzie już zajęte. No ale na majorze podczas wojny spokojnie jest zajęcie dla dwóch osób, a znowu podczas pokoju można sobie ogarnąć UI i nie martwić się o klikanie bez pauz.
Odpowiedz

Ja bym zobaczył focusy Raju, może Pantax mi go da a dodatku nie mam Big Grin
[-] The following 1 user Likes PiotrekEU's post:
  •
Odpowiedz

Zapisuje sie.
[-] The following 1 user Likes Stobek's post:
  •
Odpowiedz

Gramy w niedziele od 18, rozstawienie itd na miejscu, zagramy jakieś 3vs3 albo na ai w zaleznosći ile osób będzie, zapraszam
[-] The following 2 users Like Pantax's post:
  • , Wiktortex
Odpowiedz

chce ktoś jeszcze zagrać w ciągu tygodnia przed kampania , lub zamiast głownej kampani jeśli takowej nie będzie ?
Odpowiedz

Asd priv mnie na steam. Mam ciekawą propozycje ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 36 ms (58.45% PHP / 41.55% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.05 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]