Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja [kącik dla poważnych]

Ofiaruję ten wątek Wielkiemu Stobelonowi, władcy Rumunii, bombowców i gruzu
[-] The following 1 user Likes Wiktortex's post:
  • Stobek
Odpowiedz

Jako bezstronny i obiektywny obserwator chciałem wyrazić uznanie dla Stobelona, dyktatora Rumunii. Mimo nazistowskiej opresji wciąż ma odwagę mówić jak jest. Niechaj rumuńska piechota zbiera gruzy i trupy po nalotach swoich niezliczonych strategicznych bombowców. Precz z komuną! Śmierć demokratom!
Odpowiedz

Witam mam wielką prośbę 

Zrobi ktoś małe streszczenie co się u was dzieje w kampanii ?

Który macie rok.  Kto wygrywa . Czy jest już Barbarossa   etc etc

Z góry dzięki za obszerne streszcxenie
Odpowiedz

Głównym wygranym jest upadek kampanii, który zbliża się do ostatecznego zwycięstwa Big Grin
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
[-] The following 1 user Likes Elas's post:
  • tiomor
Odpowiedz

@Elas
Wal się.

@Fall
Mamy czerwiec 40, Japonia szykuje się do wojny, wypowie za kilka dni. Cała flota brytyjska i sporo dywizji siedzi w Azji. Gbr musi wytrzymać przez pół roku do momentu wejścia USA.
W Europie Ger zajęło wszystkie ai, niestety na wskutek dziurawego planu działania ofensywa w Turcji zatrzymała się, wiązać 50 dywizji Niemieckich i Angielskiich. Z powodu gór, żadna ze stron nie może przepchnąć.
Włoch został wyparty w całości z Afryki, stracił też sporą część floty w walce z francuskim Ai. Chociaż jeszcze ma okazję zrobić comeback.
Barbarossa się zbliża, przewidywane jest szybki rozjechanie Sowietami przez tysiące niemieckich czołgów.
[-] The following 3 users Like Pantax's post:
  • Elas, fall.pl, lysy
Odpowiedz

Wnioskuje aby zmienic perma na japonii albo odwolac kampanie.
Odpowiedz

???

To ja rezygnuje :/
[-] The following 2 users Like Krystian's post:
  • Elros, Stobek
Odpowiedz

Btw stremuje ktoś sesję na Youtube?
Odpowiedz

Ja rezygnuje z dalszej rozgrywki, organizacyjnie to gramy ponad miesiąc posuwamy się powoli do przodu cała magia nowej rozgywki wyparowała i straciłem hype. Czysto gameplayowo nie widzę frajdy w wojnie trwającej pół roku na wyexploitowanych minach czekając na wejście USA. No nie podoba mi się, nie chce sobie związywać następnych niedzieli na rozgrywki które odbywają się w ślimaczym tempie lub wcale.

Dzięki za grę, kampania miała ciekawe momenty!
[-] The following 1 user Likes Krystian's post:
  • Elros
Odpowiedz

Krystian gracz, na którym można polegać.

Nie ma to jak uciekać gdy w 2 minuty po starcie nowej sesji wchodzi się do wojny.

PS. Narzekanie na brak sesji, gdy było się powodem odwołania ostatniej sesji jest chyba przesadą.
Arcy to cenny element folkloru "sól ludu EUFI"
[-] The following 2 users Like Helvi's post:
  • Krystian, Stobek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 37 ms (59.26% PHP / 40.74% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.12 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]