Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Battle royale

Rozgrywka SP Hoi4 na modzie Battle royale. 

[Obrazek: yKJGK70IdjBKDKezw-6Tc4Hu7IxtacXjXUhqYGvu...03-h839-no]
Anno Domini 1939. Maj.

Na świecie zostało 8 państw. Usa, Włochy, ZSRR, Japonia, Wielka Brytania, Francja, Australia i Nowa zelandia. Dwa ostatnie głównie dlatego że nie miały długo z nikim wojny np z USA. Do upadku Niemiec przyczyniła się głównie ... Francja.
Na początku USA szybko podbijały kolejne kraje wszystkich Ameryk. Potem Mod kazał walczyc z Dominikaną , Kubą, następnie Filipinami, co mnie bardzo spowolniło, ze względu na przygotowanie inwazji a i nie wszystko od razu wychodziło. Filipiny stawiły zaskakująco długi opór, ale i mi nie chciało się stosować żadnych finezyjnych taktyk. Pierwszy desant przegrałem głównie ze względu na słabe lotnictwo, jedynie z lotniskowców. Potem dopiero zdobyłem jedną z mniejszych wysp, wybudowałem lotnisko, przygotowałem sensowniejsze desanty i zdobyłem. Po aneksji Filipin Mod każe mi walczyć z GBR. zdobyłem to co dało się zdobyć na kontynencie amerykańskim , następnie wypowiedziałem wojnę Włochom, aby móc zająć Islandię.
Pierwsza próba inwazji na wyspy brytyjskie mi nie wyszła. O ile na zwykłym Hoi4 to proste, tutaj Anglicy nieźle się ostawili, może dlatego że stracili już Afrykę itp, i zostały im głownie same wyspy do obrony.  zdobyłem przyczółek, ale 5 dywizji Marines i nie wystarczały do jego utrzymania, a posiłki gdy doszły  z Islandii były zdezorganizowane w porcie. Przed drugim podejściem odbiorę najpierw Włochom Szetlandy dla lotniska i portu.
Najciekawiej ma obecnie  ZSRR. Ma wojnę z Japonią, Włochami i Francją.

[Obrazek: adON4kQugmgvuFETqwuPPZNnHi5Qn4J6FDUzgHY1...76-h789-no]
[Obrazek: o3my3LDMdBlerFCKztadBRmmob80XgNExE4_mLxz...15-h691-no]
[-] The following 4 users Like asd's post:
  • lysy, Pantax, Stobek, Wiktortex
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości