Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kampania CK2

Upadek Imperium
Każde mocarstwo musi upaść

[Obrazek: prise-constantinople-tableaux-prise-cons...53-big.jpg]

Minęło trochę czasu, więc możemy zastanowić się nad nową kampanią. 
Kto byłby chętny?
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

Chętny.
Odpowiedz

Uuu... W końcu moja pierwsza kampania na agexie! Wchodzę!
Odpowiedz

Chętny.
Odpowiedz

Jestem zainteresowany.

Testował ktoś moda Moskala? Ja ze wstydem się przyznaję, że koniec końców tego nie zrobiłem.
Odpowiedz

(19.04.2019, 16:43)Andrzej napisał(a): Testował ktoś moda Moskala? Ja ze wstydem się przyznaję, że koniec końców tego nie zrobiłem.

Jaki to był mod?[
Odpowiedz

Na sukcesję cesarską. Jest tutaj w dziale.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

(20.04.2019, 11:31)Elros napisał(a): Na sukcesję cesarską. Jest tutaj w dziale.

Widzę, ale jest gdzieś link do oryginalnej modyfikacji czy jest to custom made? Moda nie testowałem.
Szczerze to rzadko grałem cesarstwami HRE i Bizantyjskim (czasem Latin Empire XD).
Odpowiedz

To jest mały mod od Moskala. Nie wiem, czy będzie teraz działać
Odpowiedz

Ja gram. Jebac HOI.
[-] The following 7 users Like Stobek's post:
  • Andrzej, Elros, Garel, Konrad, Krystian, tiomor, Wiktortex
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 66 ms (77.24% PHP / 22.76% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.01 / Zużycie pamięci: 6 MB
[Szczegóły]